საქართველოს 69ე ჩემპიონატის 1ლი ლიგის შესარჩევი ტურნირი

18 26 ნოემბერი

 

012 GEO 69 Ch (Qualification)      -Event                                      

022 Tbilisi                        -City                        

032 GEO                            -Federation                                

042 18.11.2009                     -Start                                     

052 26.11.2009                     -Finish                          

062  59                            -N of players       

072  41                            -N of rated players                    

082                                -N of teams (in case of a team tournament)

092 SS in 09 rounds                -Type of tournament                       

102 IA Margarita Tandashvili       -Chief Arbiter                

112 IA Evgeni Melikset-Begi        -Deputy Chief Arbiter(s)       

122 90-f+30sec                     -Allotted times per moves/game             

.                          Date: 26.11.2009    09-round            

Ranking standing                                                              .

--------------------------------------------------------------------------------

Rank   N Fed Tit Rating Name                          Total   Tie-Break Colors             

--------------------------------------------------------------------------------

  1)   2 GEO    2194    Chkhaidze, Nikoloz             7      38.5  bwbwbwbwb

  2)  18 GEO    1911    Benidze, Gigla                 7      36    bwbwwbwbw

  3)   9 GEO    1999    Khurtsidze, Tornike            7      34.5  wbwbbwbwb

  4)  14 GEO    1949    Tsereteli, Kakhaber            6.5    30.5  bwbwbwbwb

  5)  22 GEO    1847    Ebralidze, Alexandre           6.5    30    bwbwbwbw 

  6)   1 GEO  f 2195    Chikovani, Iuri                6.5    29.5  wbwbwbwbw

  7)   5 GEO    2054    Volkov, Nika                   6      34    wbwbwwbbw

  8)   3 GEO    2181    Vakhania, Alexandra            6      33.5   bwbwbwb 

  9)   6 GEO    2041    Sirbiladze, Demur              6      32    bwbwwbwwb

 10)  50 GEO    1917    Khaburzania, Shalva            6      29    wbwbwbwbw

 11)  10 GEO    1990    Anakidze, Nino                 6      29    bwwbbwbww

 12)  29 GEO    1698    Ghvamberia, Nika               6      24    bwbwbwbwb

 13)   8 GEO    2029    Jalabadze, Natia               5.5    34.5  bwbwbbwwb

 14)  24 GEO    1818    Nadirashvili, Shalva           5.5    32.5  bwbbwwbwb

 15)  11 GEO    1971    Pertaia, Enver                 5.5    31.5  wbwbwbwbw

 16)  55 GEO            Tsomaia, Sergo                 5.5    29    bwbwbwbwb

 17)  13 GEO    1952    Pipia, Beka                    5.5    29    wbwbwbwbw

 18)  59 GEO    1754    Sibashvili, Giorgi             5.5    26     bwwbwbb 

 19)  43 GEO            Bibilashvili, Zurab            5      28.5  bwbwbwbwb

 20)   4 GEO    2084    Gogadze, Nodar                 5      28.5  bwbbwwbwb

 21)  25 GEO    1813    Chkuaseli, Revaz               5      26    wbwwbbwbw

 22)  48 GEO            Ghonghadze, Davit              5      25    wbwwbbwbw

 23)  34 GEO    1561    Kokhreidze, Tatia              5      24    wbwbwbbw 

 24)  15 GEO    1938    Gvarjaladze, Tengiz            5      23    wwbbwwbbw

 25)  58 GEO    1627    Mghvdeladze, Ucha              5      18.5   wbbwbwb 

 26)  16 GEO    1924    Imnadze, Nato                  4.5    28.5  bwwbwbwbb

 27)  19 GEO    1909    Ervandian, Andro               4.5    25.5  wbwbwbwbw

 28)   7 GEO    2040i   Gvarjaladze, Nugzar            4.5    23    wbwbwbwbw

 29)  32 GEO    1600    Trapaidze, Lizi                4.5    21.5  wbbwbwbwb

 30)  30 GEO    1628    Zhordania, Saba                4.5    20    wbwbwbwbw

 31)  42 GEO            Bibichadze, Saba               4.5    16.5  wbwbwbwbw

 32)  26 GEO    1776    Burduli, Guga                  4      24.5  bwbwbwbwb

 33)  12 GEO    1969    Suladze, Amiran                4      24    bwbwbwbw 

 34)  27 GEO    1763    Mangiashvili, Otar             4      23.5  wbwbwbbwb

 35)  23 GEO    1841    Gogishvili, Dea                4      23    wbwwbbwbw

 36)  35 GEO    1560    Valishvili, Mariam             4      21.5  bwbwbwbwb

 37)  20 GEO    1906    Tevzadze, Mariam               4      18.5  bwbwbwbw 

 38)  33 GEO    1590    Bosikashvili, Giorgi           4      18.5  bwbwbwbwb

 39)  52 GEO            Machaidze, Paata               4      18    wbwbwbwbw

 40)  44 GEO            Chanturidze, Giorgi            4      18    wbwb bwbw

 41)  46 GEO            Chikhradze, Khvicha            4      16    wbwbwbwbw

 42)  36 GEO    1554    Khubunaia, Leonti              4      15    wbwbw wbw

 43)  21 GEO    1880    Diakonashvili, Giorgi          3.5    21    wbwbwbwb 

 44)  57 GEO            Zhvania, Luka                  3.5    21     bwwbwbwb

 45)  53 GEO            Mumladze, Sandro               3.5    16    bwbwbwbwb

 46)  38 GEO    1511    Meladze, Nana                  3.5    14.5  wbwbbwbwb

 47)  45 GEO            Chigogidze, Nika               3.5    13.5  bwbwbwbwb

 48)  41 GEO            Benidze, Koba                  3      16    bwbwbwwbw

 49)  40 GEO            Belkania, Giorgi               3      16    wbwbwbwwb

 50)  54 GEO            Ninidze, Giorgi                3      11    wbbwwbwwb

 51)  39 GEO            Ananiashvili, Levan            2.5    13.5  bwbwbw bw

 52)  17 GEO    1919i   Bezhentsev, Boris              2      15.5  wbwbw    

 53)  37 GEO    1549    Suladze, Sergo                 2      11    bwbwbbwwb

 54)  49 GEO            Gotsiridze, Giorgi             2       4    bwbwwb bw

 55)  51 GEO            Kucherov, Piotr                1.5     5    bwbwbwbbw

 56)  28 GEO    1757    Getsadze, Mirian               1       9    bwbw     

 57)  56 GEO            Zedgenidze, Gocha              1       7    wb bbw   

 58)  47 GEO            Chikhradze, Spartak            1       6    bw bw    

 59)  31 GEO    1626i   Khintibidze, Sopiko            0       0             

--------------------------------------------------------------------------------

Swiss Pairing Program "VARLAM", Version 3.4

The Rating Officer of the Georgian Chess Federation

Int.Arbiter, FIDE Master Varlam Vepkhvishvili

 

მე9 ტური

1 Benidze Gigla       ( 6) - Chkhaidze Nikoloz    ( 6) 18- 2
2 Volkovi Nika        ( 6 ) - Khurtsidze Tornike   ( 6 ) 5- 9
3 Vakhania Alexandra  ( 6 ) - Ebralidze Aleqsandre ( 5) 3- 22
4 Chikovani Iuri      ( 5) - Nadirashvili Shalva  ( 5) 1- 24
5 Pertaia Enver       ( 5) - Tsereteli Kakhaber   ( 5) 11- 14
6 Khaburzania Shalva  ( 5) - Jalabadze Natia      ( 5 ) 50- 8
7 Chkuaseli Rezo      ( 5 ) - Sirbiladze Demur     ( 5 ) 25- 6
8 Anakidze Nino       ( 5 ) - Bibilashvili Zura    ( 5 ) 10- 43
9 Gvarjaladze Tengiz  ( 5 ) - Gvamberia Nika       ( 5 ) 15- 29
10 Pipia Beqa         ( 4) - Imnadze Nato         ( 4) 13- 16
11 Ervnadiani Andro   ( 4) - Tsomaia Sergo        ( 4) 19- 55
12 Sibashvili Giorgi  ( 4) - Suladze Amiran       ( 4 ) 59- 12
13 Gogishvili Dea     ( 4 ) - Gogadze Nodar        ( 4 ) 23- 4
14 Gongadze Dato      ( 4 ) - Burduli Guga         ( 4 ) 48- 26
15 Gvarjaladze Nugzar ( 4 ) - Trapaidze Lizi       ( 4 ) 7- 32
16 Mgvdeladze Ucha    ( 4 ) - Tevzadze Mariam      ( 4 ) 58- 20
17 Diakonashvili Giorg( 3) - Kokhreidze Tatia     ( 4 ) 21- 34
18 Machaidze Paata    ( 3) - Mangiashvili Otar    ( 3) 52- 27
19 Chanturidze Giorgi ( 3) - Valishvili Mariam    ( 3) 44- 35
20 Bibichadze Saba    ( 3) - Zhvania Luka         ( 3) 42- 57
21 Zhordania Saba     ( 3) - Meladze Nana         ( 3) 30- 38
22 Benidze Koba       ( 3 ) - Bosikashvili Giorgi  ( 3 ) 41- 33
23 Chikhradze Khvicha ( 3 ) - Belqania Giorgi      ( 3 ) 46- 40
24 Khubunaia Leonti   ( 3 ) - Ninidze Giorgi       ( 3 ) 36- 54
25 Ananiashvili Levan ( 2) - Mumladze Sandro      ( 2) 39- 53
26 Kucherovi Petre    ( 1) - Chigogidze Nika      ( 2) 51- 45
27 Gotsiridze Giorgi  ( 1 ) - Suladze Sergo        ( 2 ) 49- 37

 

მე8 ტური

1 Chkhaidze Nikoloz   ( 5) - Volkovi Nika       ( 6 ) 2- 5
2 Khurtsidze Tornike  ( 5) - Vakhania Alexandra ( 5) 9- 3
3 Sirbiladze Demur    ( 5 ) - Benidze Gigla      ( 5) 6- 18
4 Jalabadze Natia     ( 5 ) - Chikovani Iuri     ( 4) 8- 1
5 Nadirashvili Shalva ( 4) - Pipia Beqa         ( 4) 24- 13
6 Tsomaia Sergo       ( 4) - Pertaia Enver      ( 4) 55- 11
7 Ebralidze Aleqsandre( 4) - Imnadze Nato       ( 4) 22- 16
8 Tsereteli Kakhaber  ( 4) - Ervnadiani Andro   ( 4) 14- 19
9 Gogadze Nodar       ( 4 ) - Khaburzania Shalva ( 4) 4- 50
10 Anakidze Nino      ( 4 ) - Gongadze Dato      ( 4 ) 10- 48
11 Burduli Guga       ( 4 ) - Gvarjaladze Tengiz ( 4 ) 26- 15
12 Trapaidze Lizi     ( 4 ) - Chkuaseli Rezo     ( 4 ) 32- 25
13 Gvamberia Nika     ( 4 ) - Gogishvili Dea     ( 4 ) 29- 23
14 Bibilashvili Zura  ( 4 ) - Chanturidze Giorgi ( 3) 43- 44
15 Mangiashvili Otar  ( 3) - Sibashvili Giorgi  ( 3) 27- 59
16 Suladze Amiran     ( 3) - Mgvdeladze Ucha    ( 3) 12- 58
17 Kokhreidze Tatia   ( 3 ) - Benidze Koba       ( 3 ) 34- 41
18 Belqania Giorgi    ( 3 ) - Gvarjaladze Nugzar ( 3 ) 40- 7
19 Valishvili Mariam  ( 3 ) - Zhordania Saba     ( 3 ) 35- 30
20 Zhvania Luka       ( 3 ) - Diakonashvili Giorg( 3 ) 57- 21
21 Tevzadze Mariam    ( 3 ) - Chikhradze Khvicha ( 3 ) 20- 46
22 Bosikashvili Giorgi( 2) - Machaidze Paata    ( 3 ) 33- 52
23 Chigogidze Nika    ( 2) - Bibichadze Saba    ( 2) 45- 42
24 Meladze Nana       ( 2) - Ananiashvili Levan ( 2) 38- 39
25 Suladze Sergo      ( 2 ) - Khubunaia Leonti   ( 2 ) 37- 36
26 Mumladze Sandro    ( 2 ) - Kucherovi Petre    ( 1 ) 53- 51
27 Ninidze Giorgi     ( 2 ) - Gotsiridze Giorgi  ( 1 ) 54- 49

 

მე7 ტური

 

1 Vakhania Alexandra  ( 5 ) - Chkhaidze Nikoloz  ( 5 ) 3- 2
2 Jalabadze Natia     ( 5 ) - Volkovi Nika       ( 5 ) 8- 5
3 Benidze Gigla       ( 4) - Tsomaia Sergo      ( 4) 18- 55
4 Pertaia Enver       ( 4) - Khurtsidze Tornike ( 4) 11- 9
5 Khaburzania Shalva  ( 4 ) - Nadirashvili Shalva( 4 ) 50- 24
6 Sirbiladze Demur    ( 4 ) - Bibilashvili Zura  ( 4 ) 6- 43
7 Pipia Beqa          ( 4 ) - Ebralidze Aleqsandr( 4 ) 13- 22
8 Chikovani Iuri      ( 4 ) - Tsereteli Kakhaber ( 4 ) 1- 14
9 Gongadze Dato       ( 3) - Gogadze Nodar      ( 3) 48- 4
10 Imnadze Nato       ( 3) - Sibashvili Giorgi  ( 3) 16- 59
11 Ervnadiani Andro   ( 3) - Mangiashvili Otar  ( 3) 19- 27
12 Zhordania Saba     ( 3 ) - Anakidze Nino      ( 3 ) 30- 10
13 Machaidze Paata    ( 3 ) - Burduli Guga       ( 3 ) 52- 26
14 Chanturidze Giorgi ( 3 ) - Suladze Amiran     ( 3 ) 44- 12
15 Gogishvili Dea     ( 3 ) - Kokhreidze Tatia   ( 3 ) 23- 34
16 Chkuaseli Rezo     ( 3 ) - Valishvili Mariam  ( 3 ) 25- 35
17 Gvarjaladze Nugzar ( 3 ) - Gvamberia Nika     ( 3 ) 7- 29
18 Diakonashvili Giorg( 3 ) - Trapaidze Lizi     ( 3 ) 21- 32
19 Chikhradze Khvicha ( 3 ) - Gvarjaladze Tengiz ( 3 ) 46- 15
20 Mgvdeladze Ucha    ( 2) - Bosikashvili Giorgi( 2) 58- 33
21 Benidze Koba       ( 2) - Tevzadze Mariam    ( 2) 41- 20
22 Khubunaia Leonti   ( 2 ) - Zhvania Luka       ( 2 ) 36- 57
23 Belqania Giorgi    ( 2 ) - Mumladze Sandro    ( 2 ) 40- 53
24 Bibichadze Saba    ( 2 ) - Meladze Nana       ( 2 ) 42- 38
25 Ninidze Giorgi     ( 2 ) - Chigogidze Nika    ( 1) 54- 45
26 Ananiashvili Levan ( 1) - Chikhradze Spartak ( 1 ) 39- 47
27 Suladze Sergo      ( 1 ) - Kucherovi Petre    ( 1 ) 37- 51
28 Gotsiridze Giorgi  ( 0 ) - Zedginidze Gocha   ( 1 ) 49- 56

 

მე6 ტური

 

1 Chkhaidze Nikoloz    ( 4) - Jalabadze Natia    ( 4) 

2 Nadirashvili Shalva  ( 4 ) - Vakhania Alexandra ( 4 ) 24- 3

3 Volkovi Nika         ( 4 ) - Sirbiladze Demur   ( 4 ) 5- 6

4 Ebralidze Aleqsandre ( 3) - Pertaia Enver      ( 4 ) 22- 11

5 Gogadze Nodar        ( 3) - Benidze Gigla      ( 3) 4- 18

6 Khurtsidze Tornike   ( 3) - Mangiashvili Otar  ( 3) 9- 27

7 Tsomaia Sergo        ( 3) - Imnadze Nato       ( 3) 55- 16

8 Anakidze Nino        ( 3 ) - Khaburzania Shalva ( 3 ) 10- 50

9 Valishvili Mariam    ( 3 ) - Pipia Beqa         ( 3 ) 35- 13

10 Bibilashvili Zura   ( 3 ) - Diakonashvili Giorg( 3 ) 43- 21

11 Tsereteli Kakhaber  ( 3 ) - Chkuaseli Rezo     ( 3 ) 14- 25

12 Burduli Guga        ( 3 ) - Chikovani Iuri     ( 3 ) 26- 1

13 Sibashvili Giorgi   ( 3 ) - Gvarjaladze Nugzar ( 2) 59- 7

14 Suladze Amiran      ( 2) - Machaidze Paata    ( 2) 12- 52

15 Gvarjaladze Tengiz  ( 2) - Kokhreidze Tatia   ( 2) 15- 34

16 Benidze Koba        ( 2) - Ervnadiani Andro   ( 2) 41- 19

17 Bosikashvili Giorgi ( 2) - Gongadze Dato      ( 2) 33- 48

18 Zhvania Luka        ( 2 ) - Zhordania Saba     ( 2 ) 57- 30

19 Mumladze Sandro     ( 2 ) - Gogishvili Dea     ( 2 ) 53- 23

20 Gvamberia Nika      ( 2 ) - Belqania Giorgi    ( 2 ) 29- 40

21 Trapaidze Lizi      ( 2 ) - Bibichadze Saba    ( 2 ) 32- 42

22 Meladze Nana        ( 2 ) - Chanturidze Giorgi ( 2 ) 38- 44

23 Ananiashvili Levan  ( 1) - Chikhradze Khvicha ( 2 ) 39- 46

24 Chigogidze Nika     ( 1) - Mgvdeladze Ucha    ( 1) 45- 58

25 Tevzadze Mariam     ( 1) - Suladze Sergo      ( 1 ) 20- 37

26 Chikhradze Spartak  ( 1 ) - Khubunaia Leonti   ( 1 ) 47- 36

27 Zedginidze Gocha    ( 1 ) - Ninidze Giorgi     ( 1 ) 56- 54

28 Kucherovi Petre     ( 0 ) - Gotsiridze Giorgi  ( 0 ) 51- 49

29 17 Bezhentsev Boris ,28 Getsadze Mirian

 

მე5 ტური

 

  1    Sirbiladze Demur    ( 3) - Chkhaidze Nikoloz   ( 4 )     6-  2       

  2    Benidze Gigla       ( 3) - Jalabadze Natia     ( 3)    18-  8       

  3    Nadirashvili Shalva ( 3 ) - Anakidze Nino       ( 3 )    24- 10       

  4    Gogadze Nodar       ( 3 ) - Ebralidze Aleqsandre( 3 )     4- 22       

  5    Pertaia Enver       ( 3 ) - Sibashvili Giorgi   ( 3 )    11- 59       

  6    Volkovi Nika        ( 3 ) - Bibilashvili Zura   ( 3 )     5- 43       

  7    Vakhania Alexandra  ( 3 ) - Tsereteli Kakhaber  ( 3 )     3- 14       

  8    Pipia Beqa          ( 3 ) - Khurtsidze Tornike  ( 2)    13-  9       

  9    Imnadze Nato        ( 2) - Suladze Amiran      ( 2)    16- 12       

 10    Kokhreidze Tatia    ( 2) - Tsomaia Sergo       ( 2)    34- 55       

 11    Mangiashvili Otar   ( 2) - Gogishvili Dea      ( 2 )    27- 23       

 12    Belqania Giorgi     ( 2 ) - Burduli Guga        ( 2 )    40- 26       

 13    Chikovani Iuri      ( 2 ) - Trapaidze Lizi      ( 2 )     1- 32       

 14    Ervnadiani Andro    ( 2 ) - Gongadze Dato       ( 2 )    19- 48       

 15    Zhordania Saba      ( 2 ) - Chkuaseli Rezo      ( 2 )    30- 25       

 16    Khaburzania Shalva  ( 2 ) - Gvamberia Nika      ( 2 )    50- 29       

 17    Gvarjaladze Nugzar  ( 2 ) - Bosikashvili Giorgi ( 2 )     7- 33        

 18    Bezhentsev Boris    ( 2 ) - Valishvili Mariam   ( 2 )    17- 35       

 19    Diakonashvili Giorgi( 2 ) - Mumladze Sandro     ( 2 )    21- 53       

 20    Gvarjaladze Tengiz  ( 1) - Zhvania Luka        ( 2 )    15- 57       

 21    Machaidze Paata     ( 1) - Tevzadze Mariam     ( 1)    52- 20       

 22    Khubunaia Leonti    ( 1 ) - Benidze Koba        ( 1)    36- 41       

 23    Chanturidze Giorgi  ( 1 ) - Getsadze Mirian     ( 1 )    44- 28       

 24    Chikhradze Khvicha  ( 1 ) - Suladze Sergo       ( 1 )    46- 37       

 25    Mgvdeladze Ucha     ( 1 ) - Ananiashvili Levan  ( 1 )    58- 39       

 26    Bibichadze Saba     ( 1 ) - Zedginidze Gocha    ( 1 )    42- 56       

 27    Chikhradze Spartak  ( 1 ) - Meladze Nana        ( 1 )    47- 38       

 28    Gotsiridze Giorgi   ( 0 ) - Chigogidze Nika     ( 0)    49- 45       

 29    Ninidze Giorgi      ( 0 ) - Kucherovi Petre     ( 0 )    54- 51  

 

 

მე4 ტური

 

 1 Chkhaidze Nikoloz      ( 3 ) - Nadirashvili Shalva   ( 3 )

 2 Jalabadze Natia        ( 3 ) - Gogadze Nodar         ( 2) 

 3 Sirbiladze Demur       ( 2) - Khurtsidze Tornike    ( 2)

 4 Benidze Gigla          ( 2) - Imnadze Nato          ( 2)

 5 Burduli Guga           ( 2 ) - Anakidze Nino         ( 2 )

 6 Zhvania Luka           ( 2 ) - Pipia Beqa            ( 2 )

 7 Valishvili Mariam      ( 2 ) - Pertaia Enver         ( 2 )

 8 Suladze Amiran         ( 2 ) - Mangiashvili Otar     ( 2 )

 9 Bibilashvili Zura      ( 2 ) - Bezhentsev Boris      ( 2 )

 10 Ebralidze Aleqsandre  ( 2 ) - Chikovani Iuri        ( 2 )

 11 Gogishvili Dea        ( 2 ) - Vakhania Alexandra    ( 2 )

 12 Chkuaseli Rezo        ( 2 ) - Volkovi Nika          ( 2 )

 13 Tsereteli Kakhaber    ( 2 ) - Khaburzania Shalva    ( 2 )

 14 Sibashvili Giorgi     ( 2 ) - Ervnadiani Andro      ( 2 )

 15 Gongadze Dato         ( 1) - Kokhreidze Tatia      ( 2 )

 16 Tsomaia Sergo         ( 1) - Gvarjaladze Tengiz    ( 1)

 17 Tevzadze Mariam       ( 1 ) - Gvarjaladze Nugzar    ( 1) 

 18 Suladze Sergo         ( 1 ) - Diakonashvili Giorgi  ( 1 ) 

 19 Getsadze Mirian       ( 1 ) - Belqania Giorgi       ( 1 ) 

 20 Gvamberia Nika        ( 1 ) - Bibichadze Saba       ( 1 )

 21 Ananiashvili Levan    ( 1 ) - Zhordania Saba        ( 1 ) 

 22 Trapaidze Lizi        ( 1 ) - Chanturidze Giorgi    ( 1 ) 

 23 Bosikashvili Giorgi   ( 1 ) - Zedginidze Gocha      ( 1 ) 

 24 Mumladze Sandro       ( 1 ) - Khubunaia Leonti      ( 1 ) 

 25 Benidze Koba          ( 0) - Mgvdeladze Ucha       ( 1 ) 

 26 Chigogidze Nika       ( 0) - Machaidze Paata       ( 0) 

 27 Gotsiridze Giorgi     ( 0 ) - Meladze Nana          ( 0 ) 

 28 Kucherovi Petre       ( 0 ) - Chikhradze Khvicha    ( 0 ) 

 29 Ninidze Giorgi        ( 0 ) - Chikhradze Spartak    ( 0 )

 

მე3 ტური

 

  1    Anakidze Nino       ( 2 ) - Chkhaidze Nikoloz   ( 2 )    10-  2       

  2    Imnadze Nato        ( 2 ) - Gogadze Nodar       ( 2 )    16-  4       

  3    Zhvania Luka        ( 2 ) - Jalabadze Natia     ( 2 )    57-  8       

  4    Khurtsidze Tornike  ( 2 ) - Benidze Gigla       ( 2 )     9- 18       

  5    Gvarjaladze Nugzar  ( 1) - Nadirashvili Shalva ( 2 )     7- 24       

  6    Pertaia Enver       ( 1) - Burduli Guga        ( 1)    11- 26       

  7    Kokhreidze Tatia    ( 1) - Suladze Amiran      ( 1)    34- 12       

  8    Pipia Beqa          ( 1) - Bibilashvili Zura   ( 1)    13- 43       

  9    Gongadze Dato       ( 1) - Sirbiladze Demur    ( 1)    48-  6       

 10    Chikovani Iuri      ( 1 ) - Tsomaia Sergo       ( 1)     1- 55       

 11    Vakhania Alexandra  ( 1 ) - Getsadze Mirian     ( 1 )     3- 28       

 12    Volkovi Nika        ( 1 ) - Gvamberia Nika      ( 1 )     5- 29       

 13    Zhordania Saba      ( 1 ) - Tsereteli Kakhaber  ( 1 )    30- 14       

 14    Ervnadiani Andro    ( 1 ) - Bosikashvili Giorgi ( 1 )    19- 33       

 15    Diakonashvili Giorgi( 1 ) - Valishvili Mariam   ( 1 )    21- 35       

 16    Gogishvili Dea      ( 1 ) - Suladze Sergo       ( 1 )    23- 37       

 17    Chkuaseli Rezo      ( 1 ) - Ananiashvili Levan  ( 1 )    25- 39        

 18    Khaburzania Shalva  ( 1 ) - Tevzadze Mariam     ( 1 )    50- 20       

 19    Bezhentsev Boris    ( 1 ) - Trapaidze Lizi      ( 1 )    17- 32       

 20    Khubunaia Leonti    ( 1 ) - Ebralidze Aleqsandre( 1 )    36- 22       

 21    Mangiashvili Otar   ( 1 ) - Mumladze Sandro     ( 1 ) 27- 53       

 22    Sibashvili Giorgi   ( 1 ) - Chigogidze Nika     ( 0)    59- 45       

 23    Meladze Nana        ( 0 ) - Gvarjaladze Tengiz  ( 0)    38- 15       

 24    Belqania Giorgi     ( 0 ) - Gotsiridze Giorgi   ( 0 )    40- 49       

 25    Machaidze Paata     ( 0 ) - Benidze Koba        ( 0 )    52- 41       

 26    Bibichadze Saba     ( 0 ) - Kucherovi Petre     ( 0 )    42- 51       

 27    Chanturidze Giorgi  ( 0 ) - Ninidze Giorgi      ( 0 )    44- 54       

 28    Chikhradze Khvicha  ( 0 ) - Mgvdeladze Ucha     ( 0 )    46- 58       

 29    Zedginidze Gocha    ( 0 ) - Chikhradze Spartak  ( 0 )    56- 47 
 

     

Loss by default: 31 Khintibidze Sopiko        ,

 

         

     

 

 

 

 

აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!