საქართველოს ვაჟთა 71-ე ჩემპიონატი

13-24 მაისი, 2012წ.

 

Table/starting rank after round 11                                    
SNo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts SB Rtg+/- Rank
1 IM Quparadze Giga 2471 GEO * 1 0 0 0 0 1 0 4 18.75 -12 9
2 GM Pantsulaia Levan 2581 GEO 0 * 0 0 - - - - - 1 7.00 -24 11
3   Javakhadze Zurab 2418 GEO 1 * 0 0 0 0 1 0 4 17.25 -4 10
4 GM Gagunashvili Merab 2570 GEO 1 * 1 0 1 0 1 1 1 7 34.75 8 2
5 IM Paichadze Luka 2480 GEO 1 1 1 0 * 0 1 1 1 7 32.25 21 4
6 GM Jobava Baadur 2721 GEO 1 + 1 1 * 1 1 1 1 1 10 51.00 9 1
7 GM Shanava Konstantine 2589 GEO 1 + 1 0 0 0 * 0 1 1 1 6 24.75 -10 5
8 IM Zarkua Davit 2446 GEO 0 + 1 0 1 * 1 1 1 7 34.75 20 3
9   Beradze Irakli 2298 GEO + 1 1 0 0 0 * 1 6 26.50 37 6
10 IM Chighladze Iveri 2390 GEO + 0 0 0 0 0 0 0 * 0 0 1 3.50 -32 12
11   Lomsadze Davit 2345 GEO 1 1 0 0 0 0 1 * 1 5 21.50 22 7
12 GM Arutinian David 2561 GEO 0 0 1 0 * 4 20.00 -21 8

 

Round 1 on 2012/05/13 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 IM Quparadze Giga 2471 - GM Arutinian David 2561 12
2 GM Pantsulaia Levan 2581 -   Lomsadze Davit 2345 11
3   Javakhadze Zurab 2418 1-0 IM Chighladze Iveri 2390 10
4 GM Gagunashvili Merab 2570 0-1   Beradze Irakli 2298 9
5 IM Paichadze Luka 2480 - IM Zarkua Davit 2446 8
6 GM Jobava Baadur 2721 1-0 GM Shanava Konstantine 2589 7
                 
Round 2 on 2012/05/14 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Arutinian David 2561 - GM Shanava Konstantine 2589 7
8 IM Zarkua Davit 2446 0-1 GM Jobava Baadur 2721 6
9   Beradze Irakli 2298 0-1 IM Paichadze Luka 2480 5
10 IM Chighladze Iveri 2390 0-1 GM Gagunashvili Merab 2570 4
11   Lomsadze Davit 2345 1-0   Javakhadze Zurab 2418 3
1 IM Quparadze Giga 2471 1-0 GM Pantsulaia Levan 2581 2
                 
Round 3 on 2012/05/15 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 GM Pantsulaia Levan 2581 - GM Arutinian David 2561 12
3   Javakhadze Zurab 2418 1-0 IM Quparadze Giga 2471 1
4 GM Gagunashvili Merab 2570 1-0   Lomsadze Davit 2345 11
5 IM Paichadze Luka 2480 1-0 IM Chighladze Iveri 2390 10
6 GM Jobava Baadur 2721 -   Beradze Irakli 2298 9
7 GM Shanava Konstantine 2589 0-1 IM Zarkua Davit 2446 8
                 
Round 4 on 2012/05/16 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Arutinian David 2561 - IM Zarkua Davit 2446 8
9   Beradze Irakli 2298 0-1 GM Shanava Konstantine 2589 7
10 IM Chighladze Iveri 2390 0-1 GM Jobava Baadur 2721 6
11   Lomsadze Davit 2345 - IM Paichadze Luka 2480 5
1 IM Quparadze Giga 2471 - GM Gagunashvili Merab 2570 4
2 GM Pantsulaia Levan 2581 -   Javakhadze Zurab 2418 3
                 
Round 5 on 2012/05/17 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3   Javakhadze Zurab 2418 - GM Arutinian David 2561 12
4 GM Gagunashvili Merab 2570 1-0 GM Pantsulaia Levan 2581 2
5 IM Paichadze Luka 2480 1-0 IM Quparadze Giga 2471 1
6 GM Jobava Baadur 2721 1-0   Lomsadze Davit 2345 11
7 GM Shanava Konstantine 2589 1-0 IM Chighladze Iveri 2390 10
8 IM Zarkua Davit 2446 1-0   Beradze Irakli 2298 9
                 
Round 6 on 2012/05/18 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Arutinian David 2561 -   Beradze Irakli 2298 9
10 IM Chighladze Iveri 2390 0-1 IM Zarkua Davit 2446 8
11   Lomsadze Davit 2345 0-1 GM Shanava Konstantine 2589 7
1 IM Quparadze Giga 2471 0-1 GM Jobava Baadur 2721 6
2 GM Pantsulaia Levan 2581 0-1 IM Paichadze Luka 2480 5
3   Javakhadze Zurab 2418 - GM Gagunashvili Merab 2570 4
                 
Round 7 on 2012/05/20 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 GM Gagunashvili Merab 2570 1-0 GM Arutinian David 2561 12
5 IM Paichadze Luka 2480 1-0   Javakhadze Zurab 2418 3
6 GM Jobava Baadur 2721 + : - GM Pantsulaia Levan 2581 2
7 GM Shanava Konstantine 2589 1-0 IM Quparadze Giga 2471 1
8 IM Zarkua Davit 2446 1-0   Lomsadze Davit 2345 11
9   Beradze Irakli 2298 1-0 IM Chighladze Iveri 2390 10
                 
Round 8 on 2012/05/21 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Arutinian David 2561 1-0 IM Chighladze Iveri 2390 10
11   Lomsadze Davit 2345 -   Beradze Irakli 2298 9
1 IM Quparadze Giga 2471 1-0 IM Zarkua Davit 2446 8
2 GM Pantsulaia Levan 2581 - : + GM Shanava Konstantine 2589 7
3   Javakhadze Zurab 2418 - GM Jobava Baadur 2721 6
4 GM Gagunashvili Merab 2570 1-0 IM Paichadze Luka 2480 5
                 
Round 9 on 2012/05/22 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 IM Paichadze Luka 2480 - GM Arutinian David 2561 12
6 GM Jobava Baadur 2721 1-0 GM Gagunashvili Merab 2570 4
7 GM Shanava Konstantine 2589 1-0   Javakhadze Zurab 2418 3
8 IM Zarkua Davit 2446 + : - GM Pantsulaia Levan 2581 2
9   Beradze Irakli 2298 - IM Quparadze Giga 2471 1
10 IM Chighladze Iveri 2390 0-1   Lomsadze Davit 2345 11
                 
Round 10 on 2012/05/23 at 15:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
12 GM Arutinian David 2561 0-1   Lomsadze Davit 2345 11
1 IM Quparadze Giga 2471 - IM Chighladze Iveri 2390 10
2 GM Pantsulaia Levan 2581 - : +   Beradze Irakli 2298 9
3   Javakhadze Zurab 2418 0-1 IM Zarkua Davit 2446 8
4 GM Gagunashvili Merab 2570 1-0 GM Shanava Konstantine 2589 7
5 IM Paichadze Luka 2480 0-1 GM Jobava Baadur 2721 6
                 
Round 11 on 2012/05/24 at 11:00            
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6 GM Jobava Baadur 2721 1-0 GM Arutinian David 2561 12
7 GM Shanava Konstantine 2589 0-1 IM Paichadze Luka 2480 5
8 IM Zarkua Davit 2446 - GM Gagunashvili Merab 2570 4
9   Beradze Irakli 2298 1-0   Javakhadze Zurab 2418 3
10 IM Chighladze Iveri 2390 + : - GM Pantsulaia Levan 2581 2
11   Lomsadze Davit 2345 1-0 IM Quparadze Giga 2471 1

 

აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!