საქართველოს ჩემპიონატი 8 წლის ჭაბუკთა შორის

8 16 აპრილი

         

     No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------------------------------------------
1. 15 Kamkia Daviti       8.0 47.5 40.50 44.0 0000 - 0
2. 16 Inaneishvili Giorgi 7.0 51.5 39.50 35.0 0000 - 0
   2 Bukia Koka           7.0 49.0 36.00 32.0 0000 - 0
4. 13 Babukhadia Levani   6.5 50.0 32.75 34.0 0000 - 0
   8 Lobzhanidze Daviti   6.5 50.5 35.25 29.0 0000 - 0
6. 26 Dongvani Dachi      6.0 56.5 35.50 36.0 0000 - 0
   11 Tadumadze Giorgi    6.0 51.5 30.75 35.5 0000 - 0
   43 Gvantseladze Zurabi 6.0 54.0 34.50 34.5 0000 - 0
   27 Benidze Saba        6.0 52.0 33.00 33.0 0000 - 0
   7 Khapava Nika         6.0 47.5 31.00 32.0 0000 - 0
   9 Shedania Saba        6.0 42.5 26.50 27.0 0000 - 0
   37 Mamuchadze Gogi     6.0 36.5 20.50 23.0 0000 - 0
13. 3 Jibuti Dimitri      5.5 48.0 26.00 29.0 0000 - 0
   33 Nemarnishvili Archil5.5 46.5 23.50 27.0 0000 - 0
   31 Kuchukhidze Luka    5.5 43.5 22.25 26.5 0000 - 0
   1 Kintsurashvili Vazha 5.5 43.0 24.25 23.5 0000 - 0
17. 45 Narmania Miriani   5.0 46.0 19.50 30.0 0000 - 0
   4 Qurdadze Vakhtangi   5.0 47.0 23.25 30.0 0000 - 0
   30 Nadiradze Antoni    5.0 50.5 25.00 28.0 0000 - 0
   32 Zhvania Zurabi      5.0 46.0 21.00 27.0 0000 - 0
   12 Gorgadze Levani     5.0 47.0 24.50 27.0 0000 - 0
   22 Kekusadze Luka      5.0 41.5 18.50 26.0 0000 - 0
   23 Tsintsabadze Giorgi 5.0 39.0 17.50 26.0 0000 - 0
   28 Nadiradze Vazha     5.0 42.0 18.50 24.0 0000 - 0
   29 Rukhadze Beqa       5.0 33.5 13.50 22.0 0000 - 0
26. 18 Megrelishvili Saba 4.5 43.5 18.75 24.5 0000 - 0
   38 Khvitaria Levani    4.5 44.5 18.75 23.5 0000 - 0
   35 Chachia Giorgi      4.5 40.5 15.50 21.5 0000 - 0

   49 Bolkvadze Tedo      4.5 33.0 13.25 17.5 0000 - 0
30. 25 Kenchadze Vitali   4.0 45.5 16.50 24.0 0000 - 0
   17 Gogitidze Misha     4.0 41.0 15.00 23.0 0000 - 0
   20 Gobadze Dato        4.0 36.0 12.00 21.5 0000 - 0
   14 Abuseridze Rati     4.0 38.5 14.00 20.0 0000 - 0
   42 Ramishvili Zura     4.0 35.0 13.00 19.0 0000 - 0
   5 Tatoshvili Nodari    4.0 39.5 14.50 19.0 0000 - 0
   36 Bolkvadze Luka      4.0 36.5 10.50 17.0 0000 - 0
   53 Davitaia Sergi      4.0 30.5 10.00 16.0 0000 - 0
38. 19 Gabaidze Mishiko   3.5 33.0 7.00 20.0 0000 - 0
   34 Baramidze Nika      3.5 38.5 11.75 17.0 0000 - 0
   24 Kharazi Henri       3.5 35.5 10.75 16.5 0000 - 0
   46 Mujiri Nika         3.5 32.5 9.25 16.5 0000 - 0
   50 Iakobadze Giorgi    3.5 34.5 10.25 15.5 0000 - 0
   10 Goguadze Saba       3.5 35.0 11.25 15.0 0000 - 0
44. 39 Kheviashvili Saba  3.0 42.0 12.75 20.0 0000 - 0
   6 Chilingarishvili Vano3.0 39.0 9.50 15.0 0000 - 0
   21 Kekelidze Saba      3.0 28.0 5.50 13.0 0000 - 0
   41 Varshanidze Luka    3.0 30.5 5.50 12.0 0000 - 0
48. 40 Kekelidze Luka     2.0 34.5 4.50 10.0 0000 - 0
   52 Muradishvili Gogita 2.0 25.5 4.75 10.0 0000 - 0
   44 Gorgiladze Giorgi   2.0 26.0 2.00 5.0 0000 - 0
51. 51 Beridze Levani     1.0 29.0 1.00 9.0 0000 - 0
   48 Gvazava Nikolozi    1.0 28.5 1.00 7.0 0000 - 0
53. 47 Tavdgiridze Giorgi 0.0 28.0 6.25 0.0 0000 - 0

 

                              round 9

Bo. SNo. Name FED Pts Res. Pts Name FED SNo.
1 15 Kamkia Daviti     GEO 8   6 Inaneishvili Giorgi GEO 16
2 2 Bukia Koka GEO 6   6 Dongvani Dachi GEO 26
3 7 Khapava Nika    GEO 6   5 Lobzhanidze Daviti GEO 8
4 11 Tadumadze Giorgi       GEO 5   5 Gvantseladze Zurabi   GEO 43
5 13 Babukhadia Levani GEO 5   5 Nemarnishvili Archili GEO 33
6 30 Nadiradze Antoni             GEO 5   5 Benidze Saba    GEO 27
7 9 Shedania Saba GEO 5   5 Narmania Miriani   GEO 45
8 31 Kuchukhidze Luka GEO 5   5 Kintsurashvili Vazha GEO 1
9 37 Mamuchadze Gogi GEO 5   5 Nadiradze Vazha GEO 28
10 3 Jibuti Dimitri   GEO 4   5 Zhvania Zurabi GEO 32
11 4 Qurdadze Vakhtangi        GEO 4   4 Bolkvadze Luka    GEO 36
12 42 Ramishvili Zura      GEO 4   4 Gorgadze Levani        GEO 12
13 22 Kekusadze Luka GEO 4   4 Abuseridze Rati    GEO 14
14 23 Tsintsabadze Giorgi      GEO 4   4 Gogitidze Misha    GEO 17
15 18 Megrelishvili Saba GEO 4   4 Khvitaria Levani GEO 38
16 20 Gobadze Dato GEO 4   4 Rukhadze Beqa      GEO 29
17 24 Kharazi Henri GEO 3   3 Chachia Giorgi GEO 35
18 49 Bolkvadze Tedo GEO 3   3 Baramidze Nika GEO 34
19 5 Tatoshvili Nodari GEO 3   3 Goguadze Saba GEO 10
20 25 Kenchadze Vitali GEO 3   3 Chilingarishvili Vano GEO 6
21 46 Mujiri Nika GEO 3   3 Iakobadze Giorgi GEO 50
22 21 Kekelidze Saba GEO 3   3 Davitai Sergi GEO 53
23 19 Gabaidze Mishiko GEO 2   2 Kekelidze Luka GEO 40
24 41 Varshanidze Luka GEO 2   2 Gorgiladze Giorgi GEO 44

 

 

                             round 8

2Bo. SNo. Name FED Pts Res. Pts Name FED SNo.
1 26 Dongvani Dachi GEO 6   7 Kamkia Daviti GEO 15
2 16 Inaneishvili Giorgi GEO 6   5 Khapava Nika GEO 7
3 33 Nemarnishvili Archili GEO 5   5 Tadumadze Giorgi GEO 11
4 8 Lobzhanidze Daviti GEO 5   5 Babukhadia Levani GEO 13
5 32 Zhvania Zurabi       GEO 5   5 Bukia Koka    GEO 2
6 27 Benidze Saba GEO 5   4 Gvantseladze Zurabi GEO 43
7 28 Nadiradze Vazha      GEO 4   4 Qurdadze Vakhtangi   GEO 4
8 45 Narmania Miriani        GEO 4   4 Megrelishvili Saba GEO 18
9 12 Gorgadze Levani GEO 4   4 Nadiradze Antoni            GEO 30
10 1 Kintsurashvili Vazha      GEO 4   4 Kekusadze Luka GEO 22
11 23 Tsintsabadze Giorgi GEO 4   4 Shedania Saba GEO 9
12 20 Gobadze Dato   GEO 4   4 Kuchukhidze Luka      GEO 31
13 14 Abuseridze Rati GEO 4   4 Mamuchadze Gogi   GEO 37
14 35 Chachia Giorgi GEO 3   3 Jibuti Dimitri      GEO 3
15 38 Khvitaria Levani     GEO 3   3 Kenchadze Vitali GEO 25
16 17 Gogitidze Misha GEO 3   3 Kheviashvili Saba GEO 39
17 29 Rukhadze Beqa GEO 3   3 Tatoshvili Nodari GEO 5
18 6 Chilingarishvili Vano GEO 3   3 Ramishvili Zura GEO 42
19 34 Baramidze Nika GEO 3   3 Goguadze Saba GEO 10
20 36 Bolkvadze Luka GEO 3   3 Kekelidze Saba GEO 21
21 19 Gabaidze Mishiko GEO 2   2 Bolkvadze Tedo GEO 49
22 40 Kekelidze Luka GEO 2   2 Kharazi Henri GEO 24
23 52 Muradishvili Gogita GEO 2   2 Mujiri Nika GEO 46
24 50 Iakobadze Giorgi GEO 2   2 Varshanidze Luka GEO 41
25 48 Gvazava Nikolozi GEO 1   2 Davitaia Sergi GEO 53
26 44 Gorgiladze Giorgi GEO 1   1 Beridze Levani GEO 51

 

                               round 7

Bo. SNo. Name FED Pts Res. Pts Name FED SNo.
1 13 Babukhadia Levani GEO 5   6 Kamkia Daviti   GEO 15
2 11 Tadumadze Giorgi   GEO 5   5 Inaneishvili Giorgi   GEO 16
3 43 Gvantseladze Zurabi GEO 4   5 Dongvani Dachi   GEO 26
4 4 Qurdadze Vakhtangi GEO 4   4 Benidze Saba         GEO 27
5 7 Khapava Nika   GEO 4   4 Narmania Miriani      GEO 45
6 2 Bukia Koka                GEO 4   4 Nadiradze Antoni   GEO 30
7 22 Kekusadze Luka   GEO 4   4 Zhvania Zurabi     GEO 32
8 33 Nemarnishvili Archili GEO 4   4 Tsintsabadze Giorgi GEO 23
9 31 Kuchukhidze Luka          GEO 4   4 Lobzhanidze Daviti GEO 8
10 3 Jibuti Dimitri GEO 3   3 Kintsurashvili Vazha      GEO 1
11 25 Kenchadze Vitali GEO 3   3 Gorgadze Levani GEO 12
12 39 Kheviashvili Saba GEO 3   3 Megrelishvili Saba   GEO 18
13 9 Shedania Saba     GEO 3   3 Khvitaria Levani   GEO 38
14 37 Mamuchadze Gogi GEO 3   3 Gogitidze Misha GEO 17
15 5 TaToshvili Nodari GEO 3   3 Nadiradze Vazha         GEO 28
16 29 Rukhadze Beqa    GEO 3   3 Abuseridze Rati      GEO 14
17 42 Ramishvili Zura GEO 3   3 Gobadze Dato    GEO 20
18 35 Chachia Giorgi GEO 2   2 Gabaidze Mishiko GEO 19
19 46 Mujiri Nika GEO 2   2 Baramidze Nika GEO 34
20 53 Davitaia Sergi GEO 2   2 Bolkvadze Luka GEO 36
21 41 Varshanidze Luka GEO 2   2 Chilingarishvili Vano GEO 6
22 10 Goguadze Saba GEO 2   2 Kekelidze Luka GEO 40
23 21 Kekelidze Saba GEO 2   2 Muradishvili Gogita GEO 52
24 24 Kharazi Henri GEO 1   2 Iakobidze Giorgi GEO 50
25 49 Bolkvadze Tedo GEO 1   1 Beridze Levani GEO 51
26 44 Gorgiladze Giorgi GEO 0   1 Gvazava Nikolozi GEO 48

 

                              round 6

Bo. SNo. Name FED Pts Res. Pts Name FED SNo.
1 15 Kamkia Daviti   GEO 5   4 Gvantseladze Zurabi GEO 43
2 27 Benidze Saba   GEO 4   4 Tadumadze Giorgi GEO 11
3 26 Dongvani Dachi GEO 4   4 Khapava Nika GEO 7
4 45 Narmania Miriani      GEO 4   4 Babukhadia Levani GEO 13
5 16 Inaneishvili Giorgi       GEO 4   4 Bukia Koka      GEO 2
6 4 Qurdadze Vakhtangi GEO 3   3 Jibuti Dimitri               GEO 3
7 12 Gorgadze Levani   GEO 3   3 Nemarnishvili Archili      GEO 33
8 8 Lobzhanidze Daviti      GEO 3   3 Kenchadze Vitali        GEO 25
9 18 Megrelishvili Saba GEO 3   3 Kuchukhidze Luka GEO 31
10 38 Khvitaria Levani      GEO 3   3 Kekusadze Luka    GEO 22
11 32 Zhvania Zurabi    GEO 3   3 Shedania Saba GEO 9
12 23 Tsintsabadze Giorgi GEO 3   3 Kheviashvili Saba     GEO 39
13 30 Nadiradze Antoni GEO 3   2 Chachia Giorgi GEO 35
14 20 Gobadze Dato GEO 2   2 Gabaidze Mishiko          GEO 19
15 17 Gogitidze Misha    GEO 2   2 Davitaia Sergi GEO 53
16 28 Nadiradze Vazha GEO 2   2 Mujiri Nika    GEO 46
17 50 Iakobidze Giorgi      GEO 2   2 Rukhadze Beqa GEO 29
18 36 Bolkvadze Luka GEO 2   2 Kintsurashvili Vazha GEO 1
19 34 Baramidze Nika GEO 2   2 Tatoshvili Nodari GEO 5
20 14 Abuseridze Rati GEO 2   2 Varshanidze Luka GEO 41
21 6 Chilingarishvili Vano GEO 2   2 Mamuchadze Gogi GEO 37
22 24 Kharazi Henri GEO 1   2 Ramishvili Zura GEO 42
23 10 Goguadze Saba GEO 1   1 Bolkvadze Tedo GEO 49
24 51 Beridze Levani GEO 1   1 Kekelidze Saba GEO 21
25 52 Muradishvili Gogita GEO 1   1 Gvazava Nikolozi GEO 48
26 40 Kekelidze Luka GEO 1   0 Gorgiladze Giorgi GEO 44

 

                          round 5

Table White                  -     Black                      Results
----------------------------------------------------------------------- round 5
1 Tadumadze Giorgi     ( 4 ) - Kamkia Daviti      ( 4 ) 11- 15
2 Bukia Koka           ( 3 ) - Qurdadze Vakhtangi ( 3) 2- 4
3 Gvantseladze Zurabi  ( 3) - Gorgadze Levani    ( 3 ) 43- 12
4 Jibuti Dimitri       ( 3 ) - Dongvani Dachi     ( 3 ) 3- 26
5 Benidze Saba         ( 3 ) - Megrelishvili Saba ( 3 ) 27- 18
6 Babukhadia Levani    ( 3 ) - Nadiradze Antoni   ( 3 ) 13- 30
7 Kenchadze Vitali     ( 3 ) - Inaneishvili Giorgi( 3 ) 25- 16
8 Khapava Nika         ( 3 ) - Khvitaria Levani   ( 3 ) 7- 38
9 Tatoshvili Nodari    ( 2 ) - Narmania Miriani   ( 3 ) 5- 45
10 Nemarnishvili Archil( 2 ) - Gogitidze Misha    ( 2 ) 33- 17
11 Gabaidze Mishiko    ( 2 ) - Zhvania Zurabi     ( 2 ) 19- 32
12 Shedania Saba       ( 2 ) - Nadiradze Vazha    ( 2 ) 9- 28
13 Kekusadze Luka      ( 2 ) - Baramidze Nika     ( 2 ) 22- 34
14 Kintsurashvili Vazha( 2 ) - Tsintsabadze Giorgi( 2 ) 1- 23
15 Rukhadze Beqa       ( 2 ) - Lobzhanidze Daviti ( 2 ) 29- 8
16 Kuchukhidze Luka    ( 2 ) - Abuseridze Rati    ( 2 ) 31- 14
17 Chachia Giorgi      ( 2 ) - Gobadze Dato       ( 2 ) 35- 20
18 Kheviashvili Saba   ( 2 ) - Kharazi Henri      ( 1) 39- 24
19 Bolkvadze Tedo      ( 1) - Chilingarishvili Va( 1 ) 49- 6
20 Mamuchadze Gogi     ( 1 ) - Beridze Levani     ( 1 ) 37- 51
21 Ramishvili Zura     ( 1 ) - Goguadze Saba      ( 1 ) 42- 10
22 Kekelidze Saba      ( 1 ) - Iakobadze Giorgi   ( 1 ) 21- 50
23 Davitaia Sergi      ( 1 ) - Kekelidze Luka     ( 1 ) 53- 40
24 Gvazava Nikolozi    ( 1 ) - Bolkvadze Luka     ( 1 ) 48- 36
25 Varshanidze Luka    ( 1 ) - Muradishvili Gogita( 1 ) 41- 52
26 Mujiri Nika         ( 1 ) - Gorgiladze Giorgi  ( 0 ) 46- 44
 

                         round 4

Table White                  -     Black                      Results
----------------------------------------------------------------------- round 4
1 Kamkia Daviti        ( 3 ) - Jibuti Dimitri      ( 3 ) 15- 3
2 Qurdadze Vakhtangi   ( 3 ) - Gvantseladze Zurabi ( 3 ) 4- 43
3 Dongvani Dachi       ( 3 ) - Tadumadze Giorgi    ( 3 ) 26- 11
4 Inaneishvili Giorgi  ( 2 ) - Benidze Saba        ( 3 ) 16- 27
5 Gorgadze Levani      ( 2 ) - Tsintsabadze Giorgi ( 2 ) 12- 23
6 Zhvania Zurabi       ( 2 ) - Babukhadia Levani   ( 2 ) 32- 13
7 Gogitidze Misha      ( 2 ) - Kenchadze Vitali    ( 2 ) 17- 25
8 Narmania Miriani     ( 2 ) - Gabaidze Mishiko    ( 2 ) 45- 19
9 Nadiradze Vazha      ( 2 ) - Khapava Nika        ( 2 ) 28- 7
10 Nadiradze Antoni    ( 2 ) - Shedania Saba       ( 2 ) 30- 9
11 Bukia Koka          ( 2 ) - Kekusadze Luka      ( 2 ) 2- 22
12 Megrelishvili Saba  ( 2 ) - Rukhadze Beqa       ( 2 ) 18- 29
13 Khvitaria Levani    ( 2 ) - Bolkvadze Tedo      ( 1) 38- 49
14 Kharazi Henri       ( 1) - Kintsurashvili Vazha( 1 ) 24- 1
15 Lobzhanidze Daviti  ( 1 ) - Mamuchadze Gogi     ( 1 ) 8- 37
16 Bolkvadze Luka      ( 1 ) - Kuchukhidze Luka    ( 1 ) 36- 31
17 Chilingarishvili Van( 1 ) - Chachia Giorgi      ( 1 ) 6- 35
18 Goguadze Saba       ( 1 ) - Kheviashvili Saba   ( 1 ) 10- 39
19 Mujiri Nika         ( 1 ) - Tatoshvili Nodari   ( 1 ) 46- 5
20 Gobadze Dato        ( 1 ) - Gvazava Nikolozi    ( 1 ) 20- 48
21 Iakobadze Giorgi    ( 1 ) - Nemarnishvili Archil( 1 ) 50- 33
22 Abuseridze Rati     ( 1 ) - Ramishvili Zura     ( 1 ) 14- 42
23 Baramidze Nika      ( 1 ) - Davitaia Sergi      ( 1 ) 34- 53
24 Beridze Levani      ( 1 ) - Varshanidze Luka    ( 0 ) 51- 41
25 Gorgiladze Giorgi   ( 0 ) - Kekelidze Saba      ( 0 ) 44- 21
26 Kekelidze Luka      ( 0 ) - Tavdgiridze Giorgi  ( 0 ) 40- 47
Bye: 52 Muradishvili Gogita

 

                         round 3

Table White                  -     Black                      Results
----------------------------------------------------------------------- round 3
1 Jibuti Dimitri       ( 2 ) - Gogitidze Misha    ( 2 ) 3- 17
2 Gabaidze Mishiko     ( 2 ) - Qurdadze Vakhtangi ( 2 ) 19- 4
3 Tadumadze Giorgi     ( 2 ) - Kenchadze Vitali   ( 2 ) 11- 25
4 Benidze Saba         ( 2 ) - Gorgadze Levani    ( 2 ) 27- 12
5 Babukhadia Levani    ( 2 ) - Dongvani Dachi     ( 2 ) 13- 26
6 Kamkia Daviti        ( 2 ) - Narmania Miriani   ( 2 ) 15- 45
7 Gvantseladze Zurabi  ( 2 ) - Lobzhanidze Daviti ( 1 ) 43- 8
8 Khapava Nika         ( 1 ) - Chachia Giorgi     ( 1 ) 7- 35
9 Shedania Saba        ( 1 ) - Kheviashvili Saba  ( 1 ) 9- 39
10 Nemarnishvili Archil( 1 ) - Inaneishvili Giorgi( 1 ) 33- 16
11 Ramishvili Zura     ( 1 ) - Kekusadze Luka     ( 1 ) 42- 22
12 Tsintsabadze Giorgi ( 1 ) - Mujiri Nika        ( 1 ) 23- 46
13 Kintsurashvili Vazha( 1 ) - Nadiradze Antoni   ( 1 ) 1- 30
14 Kuchukhidze Luka    ( 1 ) - Bukia Koka         ( 1 ) 31- 2
15 Rukhadze Beqa       ( 1 ) - Beridze Levani     ( 1 ) 29- 51
16 Tatoshvili Nodari   ( 1 ) - Zhvania Zurabi     ( 1 ) 5- 32
17 Mamuchadze Gogi     ( 1 ) - Megrelishvili Saba ( 1 ) 37- 18
18 Khvitaria Levani    ( 1 ) - Gobadze Dato       ( 1 ) 38- 20
19 Davitaia Sergi      ( 1 ) - Nadiradze Vazha    ( 1 ) 53- 28
20 Bolkvadze Tedo      ( 0) - Iakobadze Giorgi   ( 1 ) 49- 50
21 Kekelidze Saba      ( 0 ) - Kharazi Henri      ( 0) 21- 24
22 Kekelidze Luka      ( 0 ) - Chilingarishvili Va( 0 ) 40- 6
23 Varshanidze Luka    ( 0 ) - Goguadze Saba      ( 0 ) 41- 10
24 Gorgiladze Giorgi   ( 0 ) - Abuseridze Rati    ( 0 ) 44- 14
25 Tavdgiridze Giorgi  ( 0 ) - Baramidze Nika     ( 0 ) 47- 34
26 Muradishvili Gogita ( 0 ) - Bolkvadze Luka     ( 0 ) 52- 36
Bye: 48 Gvazava Nikolozi

 

                          round 2

Table White                  -     Black                      Results
----------------------------------------------------------------------- round 2
1 Kekusadze Luka        ( 1 ) - Jibuti Dimitri       ( 1 ) 22- 3
2 Qurdadze Vakhtangi    ( 1 ) - Tsintsabadze Giorgi  ( 1 ) 4- 23
3 Kenchadze Vitali      ( 1 ) - Khapava Nika         ( 1 ) 25- 7
4 Lobzhanidze Daviti    ( 1 ) - Benidze Saba         ( 1 ) 8- 27
5 Dongvani Dachi        ( 1 ) - Shedania Saba        ( 1 ) 26- 9
6 Nadiradze Antoni      ( 1 ) - Tadumadze Giorgi     ( 1 ) 30- 11
7 Gorgadze Levani       ( 1 ) - Kuchukhidze Luka     ( 1 ) 12- 31
8 Chachia aiorgi        ( 1 ) - Babukhadia Levani    ( 1 ) 35- 13
9 Kheviashvili Saba     ( 1 ) - Kamkia Daviti        ( 1 ) 39- 15
10 Inaneishvili Giorgi  ( 1 ) - Gvantseladze Zurabi  ( 1 ) 16- 43
11 Mujiri Nika          ( 1 ) - Gogitidze Misha      ( 1 ) 46- 17
12 Beridze Levani       ( 1 ) - Gabaidze Mishiko     ( 1 ) 51- 19
13 Kharazi Henri        ( 0) - Narmania Miriani     ( 1 ) 24- 45
14 Bukia Koka           ( 0 ) - Bolkvadze Tedo       ( 0) 2- 49
15 Baramidze Nika       ( 0 ) - Kintsurashvili Vazha ( 0 ) 34- 1
16 Bolkvadze Luka       ( 0 ) - Tatoshvili Nodari    ( 0 ) 36- 5
17 Chilingarishvili Van ( 0 ) - Nemarnishvili Archil ( 0 ) 6- 33
18 Goguadze Saba        ( 0 ) - Mamuchadze Gogi      ( 0 ) 10- 37
19 Abuseridze Rati      ( 0 ) - Khvitaria Levani     ( 0 ) 14- 38
20 Megrelishvili Saba   ( 0 ) - Kekelidze Luka       ( 0 ) 18- 40
21 Gobadze Dato         ( 0 ) - Varshanidze Luka     ( 0 ) 20- 41
22 Ramishvili Zura      ( 0 ) - Kekelidze Saba       ( 0 ) 42- 21
23 Nadiradze Vazha      ( 0 ) - Gorgiladze Giorgi    ( 0 ) 28- 44
24 Gvazava Nikolozi     ( 0 ) - Rukhadze Beqa        ( 0 ) 48- 29
25 Zhvania Zurabi       ( 0 ) - Tavdgiridze Giorgi   ( 0 ) 32- 47
Bye: 50 Iakobadze Giorgi

                 

                           round 1
Table White                  -     Black                      Results
----------------------------------------------------------------------- round 1
1 Kintsurashvili Vazha ( 0 ) - Dongvani Dachi      ( 0 ) 1- 26
2 Benidze Saba         ( 0 ) - Bukia Koka          ( 0 ) 27- 2
3 Jibuti Dimitri       ( 0 ) - Nadiradze Vazha     ( 0 ) 3- 28
4 Rukhadze Beqa        ( 0 ) - Qurdadze Vakhtangi  ( 0 ) 29- 4
5 Tatoshvili Nodari    ( 0 ) - Nadiradze Antoni    ( 0 ) 5- 30
6 Kuchukhidze Luka     ( 0 ) - Chilingarishvili Van( 0 ) 31- 6
7 Khapava Nika         ( 0 ) - Zhvania Zurabi      ( 0 ) 7- 32
8 Nemarnishvili Archil ( 0 ) - Lobzhanidze Daviti  ( 0 ) 33- 8
9 Shedania Saba        ( 0 ) - Baramidze Nika      ( 0 ) 9- 34
10 Chachia aiorgi      ( 0 ) - Goguadze Saba       ( 0 ) 35- 10
11 Tadumadze Giorgi    ( 0 ) - Bolkvadze Luka      ( 0 ) 11- 36
12 Mamuchadze Gogi     ( 0 ) - Gorgadze Levani     ( 0 ) 37- 12
13 Babukhadia Levani   ( 0 ) - Khvitaria Levani    ( 0 ) 13- 38
14 Kheviashvili Saba   ( 0 ) - Abuseridze Rati     ( 0 ) 39- 14
15 Kamkia Daviti       ( 0 ) - Kekelidze Luka      ( 0 ) 15- 40
16 Varshanidze Luka    ( 0 ) - Inaneishvili Giorgi ( 0 ) 41- 16
17 Gogitidze Misha     ( 0 ) - Ramishvili Zura     ( 0 ) 17- 42
18 Gvantseladze Zurabi ( 0 ) - Megrelishvili Saba  ( 0 ) 43- 18
19 Gabaidze Mishiko    ( 0 ) - Gorgiladze Giorgi   ( 0 ) 19- 44
20 Narmania Miriani    ( 0 ) - Gobadze Dato        ( 0 ) 45- 20
21 Kekelidze Saba      ( 0 ) - Mujiri Nika         ( 0 ) 21- 46
22 Tavdgiridze Giorgi  ( 0 ) - Kekusadze Luka      ( 0 ) 47- 22
23 Tsintsabadze Giorgi ( 0 ) - Gvazava Nikolozi    ( 0 ) 23- 48
24 Bolkvadze Tedo      ( 0 ) - Kharazi Henri       ( 0 ) 49- 24
25 Kenchadze Vitali    ( 0 ) - Iakobadze Giorgi    ( 0 ) 25- 50
Bye: 51 Beridze Levani

 

                             

saqarTvelos pirveloba 8 wlamde asakis WabukTa Soris

baTumi, 07.04.09 - 16.04.09

N

    gvari, saxeli

dabadebis

 TariRi

 qalaqi

      mwvrTneli

1.

abuseriZe  rati

2001.07.11

baTumi

f. melqoniani

2.

babuxadia levani

2001.05.04

quTaisi

n. Carkviani

3.

bolqvaZe luka

2001.30.05

lanCxuTi

t. xuxunaiSvili

4.

bolqvaZeETedo

2001.24.10

qeda

b. bolqvaZe

5.

baramiZeEnika

2001.01.08

qeda

b. bolqvaZe

6.

bukia koka

2001.30.01

Tbilisi

d. gurgeniZe

7.

beniZe saba

2001.18.10

Tbilisi

d. jafariZeE

8.

gobaZe daviTi

2002.15.07

baTumi

g. Wanturia

9.

goguaZeEsaba

2001.14.04

lanCxuTi

t. xuxunaiSvili

10.

gorgaZe levani

2001.18.02

foTi

g. CaCua

11.

gvancelaZe zurabi

2001.02.01

quTaisi

s. sirbilaZe

12.

gorgilaZeE giorgi

2001.26.10

baTumi

f. melqoniani

13.

gogitiZeE miSa

2001.09.06

baTumi

b. bolqvaZe

14.

gvazava nikolozi

2001.20.09

baTumi

g. Wanturia

15.

gabaiZe miSa

2003.09.02

baTumi

g. Wanturia

16.

daviTaia sergi

2002.26.01

baTumi

g. Wanturia

17.

donRvani daCi

2001.11.05

quTaisi

g. menabde

18.

varSaniZe luka

2002.03.03

baTumi

f. melqoniani

19.

TaToSvili nodari

2004.25.04

axalcixe

S. didimamiSvili

20.

TadumaZeE giorgi

2001.31.01

foTi

k. samurkasovi

21.

iakobaZeE giorgi

2001.09.07

baTumi

g. Wanturia

22.

inaneiSvili giorgi

2001.17.06

quTaisi

m. esaZe

23.

kekeliZe saba

2001.22.08

Suaxevi

e. kekeliZe

24.

kekusaZe luka

2001.16.06

quTaisi

s. sirbilaZe

25.

kenWaZe vitali

2001.01.02

quTaisi

n. WefxoZe

26.

kuWuxiZe luka

2003.24.05

quTaisi

i. klimCuki

27.

kekeliZe luka

2003.05.03

Suaxevi

e. kekeliZe

28.

kamkia daviTi

2002.17.03

quTaisi

m. esaZe

29.

kinwuraSvili vaJa

2001.05.09

baTumi

l. neuronovi

30.

lobJaniZeE daviTi

2001.14.04

Tbilisi

m. xanTaZe; a. yaSaSvili

31.

memarniSvili arCili

2001.30.04

baRdaTi

m. endelaZe

32.

mamuWaZe gogi

2001.05.05

baTumi

l. neuronovi

33.

mujiri nika

2001.02.06

baTumi

b. bolqvaZe

34.

megreliSvili saba

2001.23.04

baTumi

g. Wanturia

35.

muradiSvili gogita

2002.21.06

baTumi

g. Wanturia

36.

nadiraZe vaJa

2001.26.04

Tbilisi

m. wereTeli

37.

nadiraZe antoni

2002.06.08

Tbilisi

m. wereTeli

38.

narmania miriani

2001.14.07

zugdidi

d. TulaZe

39.

Jvania zurabi

2001.24.02

baRdaTi

m. endelaZe

40.

ruxaZeE beqa

2001.19.07

quTaisi

m. klimCuki

41.

ramiSvili zura

2002.27.07

baTumi

f. melqoniani

42.

qurdaZe vaxtangi

2001.19.01

gori

o. doliZe

43.

CilingariSvili vano

2001.25.03

axalcixe

S. didimamiSvili

44.

cincabaZe giorgi

2001.23.01

qobuleTi

s. gogitiZe

45.

jibuti dimitri

2002.08.05

Tbilisi

b. gorgaZe

46.

xarazi henri

2002.04.01

qobuleTi

T. xalvaSi

47.

xafava nika

2001.30.05

quTaisi

m. klimCuki

48.

xviTaria levani

2001.17.03

foTi

g. Rvamberia

49

xeviaSvili saba

2001.20.09

rusTavi

T. mgelaZe

50.

Sedania saba

2002.21.05

zugdidi

d. TulaZe

51.

WaWia giorgi

2001.29.03

foTi

g. Rlonti

 

აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!