საქართველოს ჩემპიონატი 18 წლის  გოგონათა შორის

26 აპრილი 4 მაისი

    

                            

Ranking standing                                                              .

--------------------------------------------------------------------------------

Rank   N Fed Tit Rating Name                          Total   Tie-Break Colors             

--------------------------------------------------------------------------------

  1)   1 GEO wm 2325    Guramishvili, Sopiko           8      40.5  wbwbbwbwb

  2)   2 GEO wm 2254    Tsatsalashvili, Keti           6.5    35.5  bwbwbwbbw

  3)  10 GEO    1977    Ugulava, Lela                  5.5    28.5  bwbwwbwbb

  4)  15 GEO    1825    Shamatava, Ana                 5.5    27    bwbbwbwwb

  5)  18 GEO    1803    Kobeshavidze, Lika             5.5    26.5  wbwbwwbbw

  6)   5 GEO    2054    Beridze, Tinatin               5      27.5  wbwbwbwbw

  7)   3 GEO wm 2168    Danelia, Mariam                5      26    wbwbwbwbw

  8)   6 GEO    2041    Jalabadze, Natia               5      25.5  bwbwbwbwb

  9)   9 GEO    1987    Anakidze, Nino                 5      24    wwbwbwbw 

 10)   8 GEO    1991    Rizhamadze, Patman             5      22.5  bwbwwbwbw

 11)  14 GEO    1836    Tevzadze, Mariam               4.5    25    wbbwbwbwb

 12)   7 GEO    2027    Kekelidze, Nino                4.5    24    wbwbbwbwb

 13)  13 GEO    1885    Imnadze, Nato                  4.5    20.5  bwbwwbwbw

 14)  16 GEO    1822    Parjiani, Tekla                4      22.5  wbwbbwbw 

 15)  17 GEO    1808    Sulamanidze, Mariam            4      19    bw wbbwwb

 16)  19 GEO    1678    Chakvetadze, Dea               3      16.5  bb wwbwbw

 17)  11 GEO    1942    Goglidze, Eka                  3      14    bwwbwbbww

 18)  20 GEO    1577i   Meladze, Nana                  0.5     4    wbwbbwwbb

 19)   4 GEO    2139    Khazhomia, Salome              0       0    bw       

 20)  12 GEO    1909    Khazhomia, Anuki               0       0    wb       

--------------------------------------------------------------------------------

 

                            09-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Danelia, Mariam       | = :   | Guramishvili, Sopiko    3-  1 ( 4.5- 7.5)

   2) Tsatsalashvili, Keti  | = :   | Jalabadze, Natia        2-  6 ( 6  - 4.5)

   3) Beridze, Tinatin      | 0 :   | Ugulava, Lela           5- 10 ( 5  - 4.5)

   4) Kobeshavidze, Lika    | 1 :   | Tevzadze, Mariam       18- 14 ( 4.5- 4.5)

   5) Chakvetadze, Dea      | 0 :   | Shamatava, Ana         19- 15 ( 3  - 4.5)

   6) Rizhamadze, Patman    | 1 :   | Sulamanidze, Mariam     8- 17 ( 4  - 4  )

   7) Parjiani, Tekla       | - :   | Anakidze, Nino         16-  9 ( 4  - 4  )

   8) Goglidze, Eka         | 0 :   | Kekelidze, Nino        11-  7 ( 3  - 3.5)

   9) Imnadze, Nato         | 1 :   | Meladze, Nana          13- 20 ( 3.5- 0.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                            08-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Guramishvili, Sopiko  | 1 :   | Kobeshavidze, Lika      1- 18 ( 6.5- 4.5)

   2) Tevzadze, Mariam      | = :   | Tsatsalashvili, Keti   14-  2 ( 4  - 5.5)

   3) Jalabadze, Natia      | = :   | Beridze, Tinatin        6-  5 ( 4  - 4.5)

   4) Shamatava, Ana        | = :   | Ugulava, Lela          15- 10 ( 4  - 4  )

   5) Kekelidze, Nino       | 0 :   | Danelia, Mariam         7-  3 ( 3.5- 3.5)

   6) Anakidze, Nino        | = :   | Rizhamadze, Patman      9-  8 ( 3.5- 3.5)

   7) Goglidze, Eka         | 1 :   | Imnadze, Nato          11- 13 ( 2  - 3.5)

   8) Sulamanidze, Mariam   | 1 :   | Chakvetadze, Dea       17- 19 ( 3  - 3  )

   9) Parjiani, Tekla       | 1 :   | Meladze, Nana          16- 20 ( 3  - 0.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             07-round

 Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Rizhamadze, Patman    | 0 :   | Guramishvili, Sopiko    8-  1 ( 3.5- 5.5)

   2) Shamatava, Ana        | 0 :   | Tsatsalashvili, Keti   15-  2 ( 4  - 4.5)

   3) Danelia, Mariam       | 0 :   | Kobeshavidze, Lika      3- 18 ( 3.5- 3.5)

   4) Beridze, Tinatin      | 1 :   | Anakidze, Nino          5-  9 ( 3.5- 3.5)

   5) Ugulava, Lela         | = :   | Jalabadze, Natia       10-  6 ( 3.5- 3.5)

   6) Imnadze, Nato         | 1 :   | Kekelidze, Nino        13-  7 ( 2.5- 3.5)

   7) Meladze, Nana         | 0 :   | Tevzadze, Mariam       20- 14 ( 0.5- 3  )

   8) Chakvetadze, Dea      | = :   | Parjiani, Tekla        19- 16 ( 2.5- 2.5)

   9) Sulamanidze, Mariam   | = :   | Goglidze, Eka          17- 11 ( 2.5- 1.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                            06-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Guramishvili, Sopiko  | 1 :   | Beridze, Tinatin        1-  5 ( 4.5- 3.5)

   2) Tsatsalashvili, Keti  | = :   | Danelia, Mariam         2-  3 ( 4  - 3  )

   3) Kekelidze, Nino       | = :   | Ugulava, Lela           7- 10 ( 3  - 3  )

   4) Tevzadze, Mariam      | 0 :   | Shamatava, Ana         14- 15 ( 3  - 3  )

   5) Jalabadze, Natia      | 1 :   | Chakvetadze, Dea        6- 19 ( 2.5- 2.5)

   6) Parjiani, Tekla       | 0 :   | Rizhamadze, Patman     16-  8 ( 2.5- 2.5)

   7) Anakidze, Nino        | 1 :   | Imnadze, Nato           9- 13 ( 2.5- 2.5)

   8) Kobeshavidze, Lika    | 1 :   | Goglidze, Eka          18- 11 ( 2.5- 1.5)

   9) Meladze, Nana         | 0 :   | Sulamanidze, Mariam    20- 17 ( 0.5- 1.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             05-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Shamatava, Ana        | 0 :   | Guramishvili, Sopiko   15-  1 ( 3  - 3.5)

   2) Ugulava, Lela         | 0 :   | Tsatsalashvili, Keti   10-  2 ( 3  - 3  )

   3) Danelia, Mariam       | = :   | Tevzadze, Mariam        3- 14 ( 2.5- 2.5)

   4) Beridze, Tinatin      | 1 :   | Parjiani, Tekla         5- 16 ( 2.5- 2.5)

   5) Kobeshavidze, Lika    | 0 :   | Kekelidze, Nino        18-  7 ( 2.5- 2  )

   6) Rizhamadze, Patman    | = :   | Jalabadze, Natia        8-  6 ( 2  - 2  )

   7) Goglidze, Eka         | 0 :   | Anakidze, Nino         11-  9 ( 1.5- 1.5)

   8) Imnadze, Nato         | 1 :   | Sulamanidze, Mariam    13- 17 ( 1.5- 1.5)

   9) Chakvetadze, Dea      | 1 :   | Meladze, Nana          19- 20 ( 1.5- 0.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                            04-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Tsatsalashvili, Keti  | 0 :   | Guramishvili, Sopiko    2-  1 ( 3  - 2.5)

   2) Ugulava, Lela         | = :   | Parjiani, Tekla        10- 16 ( 2.5- 2  )

   3) Jalabadze, Natia      | 0 :   | Shamatava, Ana          6- 15 ( 2  - 2  )

   4) Tevzadze, Mariam      | 1 :   | Kekelidze, Nino        14-  7 ( 1.5- 2  )

   5) Sulamanidze, Mariam   | 0 :   | Danelia, Mariam        17-  3 ( 1.5- 1.5)

   6) Imnadze, Nato         | 0 :   | Beridze, Tinatin       13-  5 ( 1.5- 1.5)

   7) Anakidze, Nino        | 0 :   | Kobeshavidze, Lika      9- 18 ( 1.5- 1.5)

   8) Chakvetadze, Dea      | = :   | Goglidze, Eka          19- 11 ( 1  - 1  )

   9) Rizhamadze, Patman    | 1 :   | Meladze, Nana           8- 20 ( 1  - 0.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                            03-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Kobeshavidze, Lika    | 0 :   | Tsatsalashvili, Keti   18-  2 ( 1.5- 2  )

   2) Guramishvili, Sopiko  | 1 :   | Anakidze, Nino          1-  9 ( 1.5- 1.5)

   3) Danelia, Mariam       | 0 :   | Ugulava, Lela           3- 10 ( 1.5- 1.5)

   4) Kekelidze, Nino       | = :   | Jalabadze, Natia        7-  6 ( 1.5- 1.5)

   5) Parjiani, Tekla       | = :   | Imnadze, Nato          16- 13 ( 1.5- 1  )

   6) Beridze, Tinatin      | = :   | Tevzadze, Mariam        5- 14 ( 1  - 1  )

   7) Meladze, Nana         | 0 :   | Shamatava, Ana         20- 15 ( 0.5- 1  )

   8) Goglidze, Eka         | = :   | Rizhamadze, Patman     11-  8 ( 0.5- 0.5)

   9) Khazhomia, Anuki      | - :   | Sulamanidze, Mariam    12- 17 ( 0  - 0.5)

  10) Chakvetadze, Dea      | + :   | Khazhomia, Salome      19-  4 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

                            02-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Ugulava, Lela         | = :   | Guramishvili, Sopiko   10-  1 ( 1  - 1  )

   2) Tsatsalashvili, Keti  | 1 :   | Beridze, Tinatin        2-  5 ( 1  - 1  )

   3) Anakidze, Nino        | = :   | Danelia, Mariam         9-  3 ( 1  - 1  )

   4) Jalabadze, Natia      | 1 :   | Tevzadze, Mariam        6- 14 ( 0.5- 1  )

   5) Rizhamadze, Patman    | 0 :   | Kekelidze, Nino         8-  7 ( 0.5- 0.5)

   6) Sulamanidze, Mariam   | 0 :   | Parjiani, Tekla        17- 16 ( 0.5- 0.5)

   7) Khazhomia, Salome     | 0 :   | Kobeshavidze, Lika      4- 18 ( 0  - 0.5)

   8) Goglidze, Eka         | = :   | Meladze, Nana          11- 20 ( 0  - 0  )

   9) Shamatava, Ana        | 1 :   | Khazhomia, Anuki       15- 12 ( 0  - 0  )

  10) Imnadze, Nato         | 1 :   | Chakvetadze, Dea       13- 19 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             01-round

 Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Guramishvili, Sopiko  | 1 :   | Goglidze, Eka           1- 11 ( 0  - 0  )

   2) Khazhomia, Anuki      | 0 :   | Tsatsalashvili, Keti   12-  2 ( 0  - 0  )

   3) Danelia, Mariam       | 1 :   | Imnadze, Nato           3- 13 ( 0  - 0  )

   4) Tevzadze, Mariam      | 1 :   | Khazhomia, Salome      14-  4 ( 0  - 0  )

   5) Beridze, Tinatin      | 1 :   | Shamatava, Ana          5- 15 ( 0  - 0  )

   6) Parjiani, Tekla       | = :   | Jalabadze, Natia       16-  6 ( 0  - 0  )

   7) Kekelidze, Nino       | = :   | Sulamanidze, Mariam     7- 17 ( 0  - 0  )

   8) Kobeshavidze, Lika    | = :   | Rizhamadze, Patman     18-  8 ( 0  - 0  )

   9) Anakidze, Nino        | 1 :   | Chakvetadze, Dea        9- 19 ( 0  - 0  )

  10) Meladze, Nana         | 0 :   | Ugulava, Lela          20- 10 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

012 Georgian Girls-18 Championship -Event                                      

022 Tbilisi                        -City                        

032 GEO                            -Federation                                

042 26.04.2009                     -Start                                     

052 04.05.2009                     -Finish                          

062  20                            -N of players       

072  20                            -N of rated players                   

082                                -N of teams (in case of a team tournament)

092 SS in 09 rounds                -Type of tournament                       

102 IA Margarita Tandashvili       -Chief Arbiter                

112 Sopio Nikoladze                -Deputy Chief Arbiter(s)       

122 90-f+30sec                     -Allotted times per moves/game             

.                          Date: 26.04.2009                

 

START LIST

 

               G E O R G I A N   C H E S S   F E D E R A T I O N                

. INTERNATIONAL RATING LIST (01.04.2009).  Zone 1.5b (GEO).        Page  1     .

--------------------------------------------------------------------------------

RANK  ID_No     NAME                       TITLE WT FED RAT  GAME BIRTHDATE SEX

--------------------------------------------------------------------------------

   1) 13602888  Guramishvili, Sopiko......... wm wm GEO 2325  38  01.01.1991 w

   2) 13603434  Tsatsalashvili, Keti......... wm wm GEO 2254  38  10.06.1992 w

   3) 13603671  Danelia, Mariam.............. wm wm GEO 2168  38  24.01.1994 w

   4) 13603230  Khazhomia, Salome............       GEO 2139   0  13.06.1991 w

   5) 13603400  Beridze, Tinatin.............       GEO 2054   0  08.03.1991 w

   6) 13604252  Jalabadze, Natia.............       GEO 2041  22  01.03.1994 w

   7) 13604635  Kekelidze, Nino..............       GEO 2027   9  16.10.1991 w

   8) 13604643  Rizhamadze, Patman...........       GEO 1991  13  08.12.1992 w

   9) 13604228  Anakidze, Nino...............       GEO 1987   6  08.03.1994 w

  10) 13604414  Ugulava, Lela................       GEO 1977  12  05.10.1993 w

  11) 13605224  Goglidze, Eka................       GEO 1942   0  28.06.1991 w

  12) 13603574  Khazhomia, Anuki.............       GEO 1909   0  13.06.1991 w

  13) 13600974  Imnadze, Nato................       GEO 1885  24  04.05.1996 w

  14) 13605470  Tevzadze, Mariam.............       GEO 1836   6  23.03.1993 w

  15) 13601008  Shamatava, Ana...............       GEO 1825  11  22.01.1996 w

  16) 13601687  Parjiani, Tekla..............       GEO 1822   4  08.01.1995 w

  17) 13605453  Sulamanidze, Mariam..........       GEO 1808  11  14.07.1993 w

  18) 13601580  Kobeshavidze, Lika...........       GEO 1803  34  22.02.1995 w

  19) 13601547  Chakvetadze, Dea.............       GEO 1678  10  03.03.1994 w

  20) 13604708  Meladze, Nana................       GEO 1577i  0  11.05.1996 w

--------------------------------------------------------------------------------

  The Rating Officer of the Georgian Chess Federation                          

  International Arbiter, FIDE Master Varlam Vepkhvishvili  

 

 

 

 

 

აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!