საქართველოს ჩემპიონატი 10 წლის  გოგონათა შორის

27 მარტი 4 აპრილი

         

             

Ranking standing                                                              .

--------------------------------------------------------------------------------

Rank   N Fed Tit Rating Name                          Total   Tie-Break Colors             

--------------------------------------------------------------------------------

  1)   9 GEO            Dakhundaridze, Nino            7.5    40.5  wbwbbwwbw

  2)   7 GEO            Choladze, Tea                  7.5    38    wbwbwbbww

  3)  16 GEO            Jalaghonia, Nino               7      36    bwbwbwbwb

  4)  29 GEO            Shubitidze, Mariam             6.5    30.5  bwbwbbwwb

  5)  31 GEO            Svanidze, Ela                  6      35    bwbwbwbww

  6)   6 GEO            Chanturia, Ani                 6      29.5  bwbwbwbwb

  7)  23 GEO            Laghadze, Tinatin              6      28.5  bwbwwbwbb

  8)  17 GEO            Jibuti, Nata                   5.5    35    wbwbwbwbw

  9)   4 GEO            Butkhuzi, Salome               5.5    30.5  b wwbwbbw

 10)  27 GEO            Pashkuridze, Tamar             5.5    27.5  bwwbbwbwb

 11)  37 GEO            javakhishvili, Mariam          5.5    27    wbwbwbwbw

 12)  10 GEO            Dolidze, Mariam                5.5    24.5  bwbwbwbbw

 13)  34 GEO            Tsertsvadze, Ketevan           5.5    23.5  wbwbwbwwb

 14)  35 GEO            Tughushi, Ana                  5      23    bwbbwwbwb

 15)  13 GEO            Gogichaishvili, Mariam         5      20    wbwbwbwbw

 16)  19 GEO            Kapanadze, Tata                5      20    bwbwwbwbw

 17)  32 GEO            Tsabadze, Sopo                 4.5    27    wbwbwbwbw

 18)  33 GEO            Tsamalashvili, Mariam          4.5    23    bwbwbwbwb

 19)   1 GEO            Arabuli, Ketevan               4.5    22.5  wbwbwbwb 

 20)  18 GEO            Kapanadze, Sandra              4      26.5  bwbwbwbwb

 21)  28 GEO            Shatakishvili, Nino            4      22    wbwbwbbwb

 22)  36 GEO            Tvalavadze, Mariam             4      19    w bwbwbwb

 23)  30 GEO            Sidamonidze, Anastasia         4      18    wbbwbwwbw

 24)  22 GEO            Lagazauri, Tamar               4      15.5  wbwbwbwbw

 25)  24 GEO            Malania, Mariam                3.5    22.5  wbwbwbwbb

 26)  21 GEO            Kurdadze, Sopo                 3.5    22    bwbwbwbwb

 27)   5 GEO            Chaladze, Mariam               3.5    20.5  wbwbwbwb 

 28)  20 GEO            Kharazi, Anastasia             3.5    18.5  wbwbwbwbw

 29)  25 GEO            Mchedlishvili, Keti            3.5    17.5  bwbbwwbw 

 30)   8 GEO            Chomakhidze, Mariam            3.5    14    bwbwbwbbw

 31)  11 GEO            Dzamukashvili, Ani             3.5    11    wbwbwbwbw

 32)  12 GEO            Dzamunashvili, Mariam          3      18    bwbwbwwbw

 33)   2 GEO            Barabadze, Kasia               3      14    bwbwbwbwb

 34)  14 GEO            Gotsiridze, Tamar*             2       8    bwbwbbwwb

 35)   3 GEO            Berodze, Tekla                 1.5     6.5  wbwbwbbw 

 36)  15 GEO            Gvivradze, Mariam              1       3    wbwwbwbwb

 37)  26 GEO            Mirianashvili, Nino            0       0             

--------------------------------------------------------------------------------

 

                             09-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Dakhundaridze, Nino   | = :   | Chanturia, Ani          9-  6 ( 7  - 5.5)

   2) Choladze, Tea         | 1 :   | Pashkuridze, Tamar      7- 27 ( 6.5- 5.5)

   3) Svanidze, Ela         | 0 :   | Jalaghonia, Nino       31- 16 ( 6  - 6  )

   4) Jibuti, Nata          | 0 :   | Shubitidze, Mariam     17- 29 ( 5.5- 5.5)

   5) Gogichaishvili, Maria | 0 :   | Laghadze, Tinatin      13- 23 ( 5  - 5  )

   6) Butkhuzi, Salome      | 1 :   | Tsamalashvili, Mariam   4- 33 ( 4.5- 4.5)

   7) Tsabadze, Sopo        | 0 :   | Tsertsvadze, Ketevan   32- 34 ( 4.5- 4.5)

   8) Dolidze, Mariam       | 1 :   | Kapanadze, Sandra      10- 18 ( 4.5- 4  )

   9) javakhishvili, Mariam | 1 :   | Shatakishvili, Nino    37- 28 ( 4.5- 4  )

  10) Kapanadze, Tata       | 1 :   | Tvalavadze, Mariam     19- 36 ( 4  - 4  )

  11) Sidamonidze, Anastasi | 0 :   | Tughushi, Ana          30- 35 ( 4  - 4  )

  12) Arabuli, Ketevan      | + :   | Chaladze, Mariam        1-  5 ( 3.5- 3.5)

  13) Lagazauri, Tamar      | 1 :   | Barabadze, Kasia       22-  2 ( 3  - 3  )

  14) Chomakhidze, Mariam   | = :   | Kurdadze, Sopo          8- 21 ( 3  - 3  )

  15) Kharazi, Anastasia    | = :   | Malania, Mariam        20- 24 ( 3  - 3  )

  16) Dzamukashvili, Ani    | 1 :   | Gotsiridze, Tamar*     11- 14 ( 2.5- 2  )

  17) Berodze, Tekla        | - :   | Mchedlishvili, Keti     3- 25 ( 1.5- 2.5)

  18) Dzamunashvili, Mariam | 1 :   | Gvivradze, Mariam      12- 15 ( 2  - 1  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             08-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Jalaghonia, Nino      | 0 :   | Dakhundaridze, Nino    16-  9 ( 6  - 6  )

   2) Choladze, Tea         | 1 :   | Jibuti, Nata            7- 17 ( 5.5- 5.5)

   3) Svanidze, Ela         | 1 :   | Tsabadze, Sopo         31- 32 ( 5  - 4.5)

   4) Pashkuridze, Tamar    | 1 :   | Butkhuzi, Salome       27-  4 ( 4.5- 4.5)

   5) Chanturia, Ani        | 1 :   | Dolidze, Mariam         6- 10 ( 4.5- 4.5)

   6) Shubitidze, Mariam    | 1 :   | Kapanadze, Tata        29- 19 ( 4.5- 4  )

   7) Shatakishvili, Nino   | 0 :   | Gogichaishvili, Maria  28- 13 ( 4  - 4  )

   8) Kapanadze, Sandra     | 0 :   | Laghadze, Tinatin      18- 23 ( 4  - 4  )

   9) Tsamalashvili, Mariam | 1 :   | Arabuli, Ketevan       33-  1 ( 3.5- 3.5)

  10) Tsertsvadze, Ketevan  | 1 :   | Chaladze, Mariam       34-  5 ( 3.5- 3.5)

  11) Barabadze, Kasia      | 0 :   | javakhishvili, Mariam   2- 37 ( 3  - 3.5)

  12) Tvalavadze, Mariam    | 1 :   | Kharazi, Anastasia     36- 20 ( 3  - 3  )

  13) Tughushi, Ana         | 1 :   | Malania, Mariam        35- 24 ( 3  - 3  )

  14) Mchedlishvili, Keti   | 0 :   | Sidamonidze, Anastasi  25- 30 ( 2.5- 3  )

  15) Kurdadze, Sopo        | = :   | Dzamukashvili, Ani     21- 11 ( 2.5- 2  )

  16) Berodze, Tekla        | 0 :   | Chomakhidze, Mariam     3-  8 ( 1.5- 2  )

  17) Gotsiridze, Tamar*    | 1 :   | Dzamunashvili, Mariam  14- 12 ( 1  - 2  )

  18) Gvivradze, Mariam     | 0 :   | Lagazauri, Tamar       15- 22 ( 1  - 2  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             07-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Jibuti, Nata          | 0 :   | Jalaghonia, Nino       17- 16 ( 5.5- 5  )

   2) Dakhundaridze, Nino   | 1 :   | Svanidze, Ela           9- 31 ( 5  - 5  )

   3) Shubitidze, Mariam    | 0 :   | Choladze, Tea          29-  7 ( 4.5- 4.5)

   4) Tsabadze, Sopo        | = :   | Butkhuzi, Salome       32-  4 ( 4  - 4  )

   5) Laghadze, Tinatin     | = :   | Pashkuridze, Tamar     23- 27 ( 3.5- 4  )

   6) Tsertsvadze, Ketevan  | 0 :   | Chanturia, Ani         34-  6 ( 3.5- 3.5)

   7) javakhishvili, Mariam | 0 :   | Dolidze, Mariam        37- 10 ( 3.5- 3.5)

   8) Arabuli, Ketevan      | = :   | Kapanadze, Sandra       1- 18 ( 3  - 3.5)

   9) Gogichaishvili, Maria | 1 :   | Tvalavadze, Mariam     13- 36 ( 3  - 3  )

  10) Kapanadze, Tata       | 1 :   | Tughushi, Ana          19- 35 ( 3  - 3  )

  11) Kharazi, Anastasia    | 0 :   | Shatakishvili, Nino    20- 28 ( 3  - 3  )

  12) Malania, Mariam       | 0 :   | Tsamalashvili, Mariam  24- 33 ( 3  - 2.5)

  13) Chaladze, Mariam      | 1 :   | Kurdadze, Sopo          5- 21 ( 2.5- 2.5)

  14) Dzamunashvili, Mariam | 0 :   | Barabadze, Kasia       12-  2 ( 2  - 2  )

  15) Sidamonidze, Anastasi | 1 :   | Chomakhidze, Mariam    30-  8 ( 2  - 2  )

  16) Lagazauri, Tamar      | = :   | Mchedlishvili, Keti    22- 25 ( 1.5- 2  )

  17) Dzamukashvili, Ani    | = :   | Berodze, Tekla         11-  3 ( 1.5- 1  )

  18) Gotsiridze, Tamar*    | 0 :   | Gvivradze, Mariam      14- 15 ( 1  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             06-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Dakhundaridze, Nino   | 0 :   | Jibuti, Nata            9- 17 ( 5  - 4.5)

   2) Svanidze, Ela         | = :   | Choladze, Tea          31-  7 ( 4.5- 4  )

   3) Jalaghonia, Nino      | 1 :   | javakhishvili, Mariam  16- 37 ( 4  - 3.5)

   4) Kapanadze, Sandra     | 0 :   | Shubitidze, Mariam     18- 29 ( 3.5- 3.5)

   5) Pashkuridze, Tamar    | 1 :   | Arabuli, Ketevan       27-  1 ( 3  - 3  )

   6) Butkhuzi, Salome      | 1 :   | Malania, mariam         4- 24 ( 3  - 3  )

   7) Chanturia, Ani        | = :   | Laghadze, Tinatin       6- 23 ( 3  - 3  )

   8) Tughushi, Ana         | 0 :   | Tsabadze, Sopo         35- 32 ( 3  - 3  )

   9) Dolidze, Mariam       | 1 :   | Chaladze, Mariam       10-  5 ( 2.5- 2.5)

  10) Kurdadze, Sopo        | 0 :   | Tsertsvadze, Ketevan   21- 34 ( 2.5- 2.5)

  11) Tsamalashvili, Mariam | 0 :   | Gogichaishvili, Maria  33- 13 ( 2.5- 2  )

  12) Dzamunashvili, Mariam | 0 :   | Kharazi, Anastasia     12- 20 ( 2  - 2  )

  13) Sidamonidze, Anastasi | 0 :   | Kapanadze, Tata        30- 19 ( 2  - 2  )

  14) Mchedlishvili, Keti   | 0 :   | Shatakishvili, Nino    25- 28 ( 2  - 2  )

  15) Tvalavadze, Mariam    | 1 :   | Lagazauri, Tamar       36- 22 ( 2  - 1.5)

  16) Barabadze, Kasia      | 1 :   | Berodze, Tekla          2-  3 ( 1  - 1  )

  17) Chomakhidze, Mariam   | 1 :   | Gotsiridze, Tamar*      8- 14 ( 1  - 1  )

  18) Gvivradze, Mariam     | 0 :   | Dzamukashvili, Ani     15- 11 ( 0  - 0.5)

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             05-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Choladze, Tea         | 0 :   | Dakhundaridze, Nino     7-  9 ( 4  - 4  )

   2) Jibuti, Nata          | 1 :   | Butkhuzi, Salome       17-  4 ( 3.5- 3  )

   3) Malania, mariam       | 0 :   | Svanidze, Ela          24- 31 ( 3  - 3.5)

   4) Laghadze, Tinatin     | 0 :   | Jalaghonia, Nino       23- 16 ( 3  - 3  )

   5) Chaladze, Mariam      | 0 :   | Kapanadze, Sandra       5- 18 ( 2.5- 2.5)

   6) Tsabadze, Sopo        | = :   | Chanturia, Ani         32-  6 ( 2.5- 2.5)

   7) javakhishvili, Mariam | 1 :   | Kurdadze, Sopo         37- 21 ( 2.5- 2.5)

   8) Mchedlishvili, Keti   | 0 :   | Shubitidze, Mariam     25- 29 ( 2  - 2.5)

   9) Arabuli, Ketevan      | 1 :   | Sidamonidze, Anastasi   1- 30 ( 2  - 2  )

  10) Tsertsvadze, Ketevan  | = :   | Dolidze, Mariam        34- 10 ( 2  - 2  )

  11) Tughushi, Ana         | 1 :   | Dzamunashvili, Mariam  35- 12 ( 2  - 2  )

  12) Shatakishvili, Nino   | 0 :   | Pashkuridze, Tamar     28- 27 ( 2  - 2  )

  13) Lagazauri, Tamar      | 0 :   | Tsamalashvili, Mariam  22- 33 ( 1.5- 1.5)

  14) Gogichaishvili, Maria | 1 :   | Barabadze, Kasia       13-  2 ( 1  - 1  )

  15) Kharazi, Anastasia    | 1 :   | Chomakhidze, Mariam    20-  8 ( 1  - 1  )

  16) Kapanadze, Tata       | 1 :   | Gotsiridze, Tamar*     19- 14 ( 1  - 1  )

  17) Dzamukashvili, Ani    | 0 :   | Tvalavadze, Mariam     11- 36 ( 0.5- 1  )

  18) Berodze, Tekla        | 1 :   | Gvivradze, Mariam       3- 15 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

              

                              04-round

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Butkhuzi, Salome      | 0 :   | Choladze, Tea           4-  7 ( 3  - 3  )

   2) Kurdadze, Sopo        | 0 :   | Dakhundaridze, Nino    21-  9 ( 2.5- 3  )

   3) Chanturia, Ani        | 0 :   | Jibuti, Nata            6- 17 ( 2.5- 2.5)

   4) Svanidze, Ela         | 1 :   | Pashkuridze, Tamar     31- 27 ( 2.5- 2  )

   5) Dzamunashvili, Mariam | 0 :   | Malania, mariam        12- 24 ( 2  - 2  )

   6) Jalaghonia, Nino      | 1 :   | Mchedlishvili, Keti    16- 25 ( 2  - 2  )

   7) Kapanadze, Sandra     | = :   | Tsabadze, Sopo         18- 32 ( 2  - 2  )

   8) Laghidze, Tinatin     | 1 :   | Tughushi, Ana          23- 35 ( 2  - 2  )

   9) Tsamalashvili, Mariam | 0 :   | Chaladze, Mariam       33-  5 ( 1.5- 1.5)

  10) Shubitidze, Mariam    | 1 :   | Lagazauri, Tamar       29- 22 ( 1.5- 1.5)

  11) Tvalavadze, Mariam    | 0 :   | javakhishvili, Mariam  36- 37 ( 1  - 1.5)

  12) Chomakhidze, Mariam   | 0 :   | Arabuli, Ketevan        8-  1 ( 1  - 1  )

  13) Barabadze, Kasia      | 0 :   | Shatakishvili, Nino     2- 28 ( 1  - 1  )

  14) Dolidze, Mariam       | 1 :   | Kharazi, Anastasia     10- 20 ( 1  - 1  )

  15) Kapanadze, Tata       | 0 :   | Tsertsvadze, Ketevan   19- 34 ( 1  - 1  )

  16) Sidamonidze, Anastasi | 1 :   | Dzamukashvili, Ani     30- 11 ( 1  - 0.5)

  17) Gotsireidze, Tamar    | 1 :   | Berodze, Tekla         14-  3 ( 0  - 0  )

  18) Gvivradze, Mariam     | 0 :   | Gogichaishvili, Maria  15- 13 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             03-round            

Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Butkhuzi, Salome      | 1 :   | Dzamunashvili, Mariam   4- 12 ( 2  - 2  )

   2) Choladze, Tea         | 1 :   | Jalaghonia, Nino        7- 16 ( 2  - 2  )

   3) Dakhundaridze, Nino   | 1 :   | Kapanadze, Sandra       9- 18 ( 2  - 2  )

   4) Malania, mariam       | = :   | Kurdadze, Sopo         24- 21 ( 1.5- 2  )

   5) javakhishvili, Mariam | 0 :   | Chanturia, Ani         37-  6 ( 1.5- 1.5)

   6) Jibuti, Nata          | 1 :   | Tsamalashvili, Mariam  17- 33 ( 1.5- 1.5)

   7) Arabuli, Ketevan      | 0 :   | Svanidze, Ela           1- 31 ( 1  - 1.5)

   8) Chaladze, Mariam      | = :   | Shubitidze, Mariam      5- 29 ( 1  - 1  )

   9) Tsabadze, Sopo        | 1 :   | Dolidze, Mariam        32- 10 ( 1  - 1  )

  10) Kharazi, Anastasia    | 0 :   | Tughushi, Ana          20- 35 ( 1  - 1  )

  11) Shatakishvili, Nino   | 0 :   | Laghidze, Tinatin      28- 23 ( 1  - 1  )

  12) Tsertsvadze, Ketevan  | 0 :   | Mchedlishvili, Keti    34- 25 ( 1  - 1  )

  13) Pashkuridze, Tamar    | 1 :   | Tvalavadze, Mariam     27- 36 ( 1  - 1  )

  14) Dzamukashvili, Ani    | = :   | Chomakhidze, Mariam    11-  8 ( 0  - 0.5)

  15) Lagazauri, Tamar      | 1 :   | Gotsireidze, Tamar     22- 14 ( 0.5- 0  )

  16) Gvivradze, Mariam     | 0 :   | Barabadze, Karia       15-  2 ( 0  - 0  )

  17) Berodze, Tekla        | 0 :   | Kapanadze, Tata         3- 19 ( 0  - 0  )

  18) Gogichaishvili, Maria | 0 :   | Sidamonidze, Anastasi  13- 30 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             02-round            

 Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Kurdadze, Sopo        | 1 :   | Arabuli, Ketevan       21-  1 ( 1  - 1  )

   2) Butkhuzi, Salome      | + :   | Javakhishvili, Zzzzz    4- 26 ( 1  - 1  )

   3) Laghidze, Tinatin     | 0 :   | Choladze, Tea          23-  7 ( 1  - 1  )

   4) Shubitidze, Mariam    | 0 :   | Dakhundaridze, Nino    29-  9 ( 1  - 1  )

   5) Dzamunashvili, Mariam | 1 :   | Shatakishvili, Nino    12- 28 ( 1  - 1  )

   6) Jalaghonia, Nino      | 1 :   | Tsabadze, Sopo         16- 32 ( 1  - 1  )

   7) Svanidze, Ela         | = :   | Jibuti, Nata           31- 17 ( 1  - 1  )

   8) Kapanadze, Sandra     | 1 :   | Kharazi, Anastasia     18- 20 ( 1  - 1  )

   9) Tsamalashvili, Mariam | = :   | javakhishvili, Mariam  33- 37 ( 1  - 1  )

  10) Barabadze, Karia      | 0 :   | Malania, mariam         2- 24 ( 0  - 0.5)

  11) Chanturia, Ani        | 1 :   | Berodze, Tekla          6-  3 ( 0.5- 0  )

  12) Kapanadze, Tata       | 0 :   | Chaladze, Mariam       19-  5 ( 0  - 0  )

  13) Chomakhidze, Mariam   | = :   | Lagazauri, Tamar        8- 22 ( 0  - 0  )

  14) Dolidze, Mariam       | 1 :   | Sidamonidze, Anastasi  10- 30 ( 0  - 0  )

  15) Mchedlishvili, Keti   | 1 :   | Dzamukashvili, Ani     25- 11 ( 0  - 0  )

  16) Pashkuridze, Tamar    | 1 :   | Gogichaishvili, Maria  27- 13 ( 0  - 0  )

  17) Gotsireidze, Tamar    | 0 :   | Tsertsvadze, Ketevan   14- 34 ( 0  - 0  )

  18) Tughushi, Ana         | 1 :   | Gvivradze, Mariam      35- 15 ( 0  - 0  )

  19) Tvalavadze, Mariam    | b :   |                        36-  0 ( 0  -    )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

 

                             01-round

 Brd  Name                   Results  Name                     No      Scores  .

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

   1) Arabuli, Ketevan      | 1 :   | Kapanadze, Tata         1- 19 ( 0  - 0  )

   2) Kharazi, Anastasia    | 1 :   | Barabadze, Karia       20-  2 ( 0  - 0  )

   3) Berodze, Tekla        | 0 :   | Kurdadze, Sopo          3- 21 ( 0  - 0  )

   4) Lagazauri, Tamar      | 0 :   | Butkhuzi, Salome       22-  4 ( 0  - 0  )

   5) Chaladze, Mariam      | 0 :   | Laghidze, Tinatin       5- 23 ( 0  - 0  )

   6) Malania, mariam       | = :   | Chanturia, Ani         24-  6 ( 0  - 0  )

   7) Choladze, Tea         | 1 :   | Mchedlishvili, Keteva   7- 25 ( 0  - 0  )

   8) Javakhishvili, Mariam | 1 :   | Chomakhidze, Mariam    37-  8 ( 0  - 0  )

   9) Dakhundaridze, Nino   | 1 :   | Pashkuridze, Tamar      9- 27 ( 0  - 0  )

  10) Shatakishvili, Nino   | 1 :   | Dolidze, Mariam        28- 10 ( 0  - 0  )

  11) Dzamukashvili, Ani    | 0 :   | Shubitidze, Mariam     11- 29 ( 0  - 0  )

  12) Sidamonidze, Anastasi | 0 :   | Dzamunashvili, Mariam  30- 12 ( 0  - 0  )

  13) Gogichaishvili, Maria | 0 :   | Svanidze, Ela          13- 31 ( 0  - 0  )

  14) Tsabadze, Sopo        | 1 :   | Gotsireidze, Tamar     32- 14 ( 0  - 0  )

  15) Gvivradze, Mariam     | 0 :   | Tsamalashvili, Mariam  15- 33 ( 0  - 0  )

  16) Tsertsvadze, Ketevan  | 0 :   | Jalaghonia, Nino       34- 16 ( 0  - 0  )

  17) Jibuti, Nata          | 1 :   | Tughushi, Ana          17- 35 ( 0  - 0  )

  18) Tvalavadze, Mariam    | 0 :   | Kapanadze, Sandra      36- 18 ( 0  - 0  )

  19) Mirianashvili, Nino   | - :   |                        26-  0 ( 0  - 0  )

|---------------------------|-------|------------------------------------------|

                            

012 Georgian Girls-10 Championship -Event                                      

022 Tbilisi                        -City                        

032 GEO                            -Federation                                

042 27.03.2009                     -Start                                     

052 04.04.2009                     -Finish                          

062  37                            -N of players       

072  0                             -N of rated players                   

082                                -N of teams (in case of a team tournament)

092 SS in 09 rounds                -Type of tournament                       

102 IA Evgeni Melikset-Begi        -Chief Arbiter                

112 IA Margarita Tandashvili       -Deputy Chief Arbiter(s)       

122                                -Allotted times per moves/game             

             27.03.2009

START LIST

               G E O R G I A N   C H E S S   F E D E R A T I O N               

. INTERNATIONAL RATING LIST (01.01.2009).  Zone 1.5b (GEO).        Page  1     .

--------------------------------------------------------------------------------

RANK  ID_No     NAME                       TITLE WT FED RAT  GAME BIRTHDATE SEX

--------------------------------------------------------------------------------

   1) 13606514  Arabuli, Ketevan.............       GEO           17.03.1999 w

   2)           Barabadze, Kasia.............       GEO           13.02.1999 w

   3) 13608541  Berodze, Tekla...............       GEO           10.08.2001 w

   4) 13609300  Butkhuzi, Salome.............       GEO           07.03.1999 w

   5) 13605879  Chaladze, Mariam.............       GEO           15.10.2000 w

   6) 13606530  Chanturia, Ani...............       GEO           11.09.1999 w

   7) 13608410  Choladze, Tea................       GEO           24.05.1999 w

   8)           Chomakhidze, Mariam..........       GEO           19.08.2000 w

   9) 13606549  Dakhundaridze, Nino..........       GEO           30.03.1999 w

  10) 13608509  Dolidze, Mariam..............       GEO           19.04.2000 w

  11)           Dzamukashvili, Ani...........       GEO           03.05.1999 w

  12) 13609807  Dzamunashvili, Mariam........       GEO           23.08.2000 w

  13)           Gogichaishvili, Mariam.......       GEO           23.09.1999 w

  14)           Gotsiridze, Tamar............       GEO           20.01.1999 w

  15)           Gvivradze, Mariam............       GEO           12.07.1999 w

  16) 13605895  Jalaghonia, Nino.............       GEO           04.04.2000 w

  17) 13603094  Jibuti, Nata.................       GEO           09.01.2000 w

  18)           Kapanadze, Sandra............       GEO           16.06.2002 w

  19) 13608428  Kapanadze, Tata..............       GEO           26.05.2001 w

  20)           Kharazi, Anastasia...........       GEO           17.01.2001 w

  21) 13606603  Kurdadze, Sopo...............       GEO           20.12.1999 w

  22)           Lagazauri, Tamar.............       GEO           16.10.2002 w

  23) 13606611  Laghadze, Tinatin............       GEO           12.04.1999 w

  24)           Malania, Mariam..............       GEO           06.09.1999 w

  25)           Mchedlishvili, Keti..........       GEO           21.07.2000 w

  26) 13609769  Mirianashvili, Nino..........       GEO           02.04.2000 w

  27) 13606638  Pashkuridze, Tamar...........       GEO           13.07.1999 w

  28) 13608460  Shatakishvili, Nino..........       GEO           13.06.2001 w

  29) 13607847  Shubitidze, Mariam...........       GEO           25.08.1999 w

  30)           Sidamonidze, Anastasia.......       GEO           26.03.2002 w

  31) 13607650  Svanidze, Ela................       GEO           15.09.2000 w

  32) 13606670  Tsabadze, Sopo...............       GEO           05.01.2000 w

  33)           Tsamalashvili, Mariam........       GEO           07.04.2001 w

  34) 13606689  Tsertsvadze, Ketevan.........       GEO           28.09.1999 w

  35) 13608479  Tughushi, Ana................       GEO           11.07.1999 w

  36) 13606700  Tvalavadze, Mariam...........       GEO           01.04.1999 w

  37)           javakhishvili, Mariam........       GEO           20.12.1999 w

--------------------------------------------------------------------------------

  The Rating Officer of the Georgian Chess Federation                          

  International Arbiter, FIDE Master Varlam Vepkhvishvili                  

აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!
აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი! აქ შეიძლება განთავსდეს თქვენი ბანერი!